Návrat Patricie Pagáčové do Ulice? Herečka prozradila detaily!

V seriálu Ulice se objevovala od roku 2005. Patricie Pagáčová byla dlouhá léta spojována s rolí Terezy Jordánové a s jejím odchodem se někteří jen těžce vyrovnávali. Nyní sympatická herečka dala prostor na dotazy na sociální síti Instagram. A jedna z nejčastějších otázek byla ta, zda Patricie plánuje návrat do Ulice.

Patricie Pagáčová a Jakub Štáfek coby dvojčata Tereza a Matěj neodmyslitelně patří k seriálu Ulice. S rodinou Jordánových se totiž diváci mohli seznámit už v první sezóně seriálu a sledovali, jak z roztomilých tvářiček vyrůstají v dospěláky se všemi jejich radostmi i starostmi.

Patricie Pagáčová coby Tereza potkala v seriálu hned několik lásek. Mezi nejvýraznější patřili Štěpán Stránský, Vojta Kalich nebo Roman Šámal. Její srdce si nakonec získal dlouholetý kamarád a kolega z práce David Kučera. Sice jim trvalo, než jim došlo, že k sobě patří, ale po Davidově žádosti o ruku skrz školní rozhlas stanuli před oltářem. A proč vlastně diváci postavu Terezy už pár let v Ulici neviděli? Odstěhovala se totiž do Rakouska, kde David přijal místo učitele ve škole.

Galerie

​Diváci tak Terezu Jordánovou mohli vidět naposledy v lednu 2019. Proto není divu, že jim tato postava chybí. Její představitelka se nyní na Instagramu vyjádřila k návratu do seriálu Ulice. „Jsem za ta léta v Ulici nesmírně vděčná, ráda na ni vzpomínám. Ale je to pro mě uzavřená kapitola,“ napsala herečka. Ačkoliv tedy Pagáčová návrat do Ulice neplánuje, její fanoušci nemusí smutnit. Vidět ji totiž mohou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako vrchní sestru Evu.

Související videa

Jakub Štáfek
Jakub Štáfek

Související videa

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady