Jak představitelka Martiny z Ulice raní Jana Řezníčka? Tohle mu vpálí přímo do očí!

Natálie Holíková je novou posilou seriálu Ulice. Diváci televize Nova ji znají jako Martinu, dceru Kateřiny, která svým příchodem vzbudila rozruch. Zatímco diváci si o Martině už mohli udělat svou představu, Natálii Holíkovou tak dobře neznají. Ale to se změní. Díky naší rubrice Vybal to!

Na začátku roku rozvířila Natálie Holíková dění v Ulici. Je energická, má charisma a temperament, oplývá šarmem i smyslem pro humor. Stejně tak je na tom i její představitelka.

​​Natálie Holíková 

Nyní nám Natálie s humorem sobě vlastním prozradila, jakou nejbláznivější věc kdy udělala nebo jakou superschopnost by chtěla mít. Více ve videu výše.

Velká příležitost

Natálie Holíková je dlouholetá členka uměleckého souboru Klicperova divadla v Hradci Králové. Pochází z Ostravy, kde vystudovala hudebně-dramatický obor na Janáčkově konzervatoři. Již během studia účinkovala v Národním divadle moravskoslezském, jednu sezonu pak působila v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Zahrála si epizodní role v několika seriálech, Ulice je její první velkou příležitostí před kamerami.

​Ulice

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady