Nová postava v Ulici! Jaká je Kateřinina dcera Martina a jaký rozruch způsobí?

Hned na začátku roku rozvíří dění v Ulici nová postava – Kateřinina dospělá dcera Martina Dubovská v podání Natálie Holíkové. Už její příchod způsobí docela slušné pozdvižení. A to nejen u samotné Kateřiny, ale také v rodině Lumíra Nykla, se kterým Kateřina již nějaký čas chodí. Kdo bude z Martiny nejvíc paf? Proč tak nečekaně přijede za mámou? A jaká vlastně je?

O dětech se často říká, že jablko nepadá daleko od stromu. Nejedná se jen o vzájemnou fyzickou podobu s jedním z rodičů, ale hlavně o jejich chování. Martina Dubovská (Natálie Holíková), dcera majitelky hospody v Ulici Kateřiny (Martina Randová), patří mezi potomky, na něž to platí do puntíku.

Jaká matka, taková dcera
Je energická stejně jako její máma, má charisma a temperament, oplývá šarmem i smyslem pro humor. Věci bere obvykle s nadhledem, ale stejně jako Kateřina se i ona dokáže rázně ozvat, pokud jí dojde trpělivost nebo pokud má pocit, že s ní někdo nejedná fér. Navíc i ona zakotvila v pohostinství. Na rozdíl od mámy udělala kariéru v zahraničí, kde se vypracovala od píky po šéfkuchařku ve vyhlášené restauraci v italském lyžařském středisku.

Radost vystřídají obavy
Nyní se Martina objeví zčistajasna v Ulici, i když byla s mámou dohodnutá, že se opět uvidí až o Velikonocích. Je to jen pár dní, co se Kateřina od ní vrátila, proto by ji ani ve snu nenapadlo, že se s ní tak brzy znovu shledá. Je pravda, že společně strávený čas nedopadl úplně podle jejich představ, protože Martina musela vzít služby za kolegu, který si vzal na svátky volno, aby mohl být se svou rodinou. Nic ale nenasvědčovalo tomu, že by se schylovalo k nějakému průšvihu, byť Martina tehdy byla docela přetažená a s mámou se moc neužily. O to více Kateřinu překvapí dceřin příjezd. Z prvotního šoku rychle přejde do obrovské radosti, že se s Martinou opět setkává. Vzápětí ale nastoupí úplně jiný pocit – starost o dítě. Máma se v Kateřině prostě nezapře. Okamžitě začne vyzvídat, co za Martininým příjezdem vězí.

Způsobí rozruch
​​Kateřina však nebude jediná, kdo neuvěří vlastním očím, když Martinu spatří. Pěkný rozruch způsobí také ve Vendulině (Anežka Rusevová) bistru nebo u Lumíra (Václav Svoboda) doma, kde se seznámí i s obávanou hlavou rodu Vilmou Nyklovou (Jaroslava Obermaierová), která Kateřinu coby Lumírovu přítelkyni nyní toleruje, rozhodně ale není z tohoto vztahu nadšená. Jak Vilma přijme bezprostřední Martinu? Jaký trapas se s Martinou stane Lumírovi? Proč vlastně Martina přijede a jaký vztah má se svou mámou? Nejen na tyto otázky odpoví dění v nových dílech Ulice.

První velká příležitost před kamerami
Martinu Dubovskou ztvárňuje Natálie Holíková, dlouholetá členka uměleckého souboru Klicperova divadla v Hradci Králové. Pochází z Ostravy, kde vystudovala hudebně-dramatický obor na Janáčkově konzervatoři. Již během studia účinkovala v Národním divadle moravskoslezském, jednu sezonu pak působila v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Zahrála si epizodní role v několika seriálech, Ulice je její první velkou příležitostí před kamerami.

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Václav Svoboda
Václav Svoboda

Související videa

Anežka Rusevová
Anežka Rusevová

Související videa

Martina Randová
Martina Randová

Související videa

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová

Související videa

Natálie Holíková
Natálie Holíková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady