Kateřinina dcera Martina způsobí v Ulici rozruch: Komu padne do oka?

Lumír Nykl (Václav Svoboda) a Kateřina Dubovská (Martina Randová) jsou do sebe zamilovaní až po uši. Do nového roku vstupují s nadějí, že jejich vztah už bude jen vzkvétat, přestože Lumírova matka Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová) se s tím doposud tak úplně nesmířila. Kateřina si i ji pomalu získává, ovšem v nadcházejících týdnech ji zaměstná mnohem víc její dospělá dcera Martina Dubovská (Natálie Holíková).

Ačkoliv za ní Kateřina (Martina Randová) byla na konci roku v Itálii a dohodly se, že na oplátku přijede Martina (Natálie Holíková) na Velikonoce do Prahy, vše se změní ve chvíli, kdy se Martina hned na začátku roku objeví v Ulici. Způsobí tam docela rozruch, protože díky jejímu temperamentu a šarmu ji každý okamžitě zaregistruje a začne se o ni zajímat.

Sokyně na scéně
​Do oka padne i zadaným tátům Máriu Doubkovi (Jiří Kniha) a Pavlu Pelcovi (Jan Řezníček), ze kterých se stanou na pár dní slamění vdovci, neboť jejich partnerky Ája Holoubková (Barbora Mudrová) a Vendula Pelcová (Anežka Rusevová) se vypraví spolu s dcerami Sophií Isabellou a Eliškou na ozdravný pobyt. Když se holky vrátí domů, čeká je hned několik překvapení najednou. Špatně to ponese zejména Vendula, která svým ženským instinktem vycítí, že má v Martině docela velkou konkurenci nejen co se Pavla týče. A tak se rozhodne o svého muže zabojovat trochu netradičním způsobem, v němž sehraje hlavní roli starosta Jirka Hložánek (Ondřej Havel), aniž by o tom on sám ale věděl. Už z toho je zřejmé, že Martina nepřijede za mámou jen tak. Kateřina bude hned tušit, že se něco děje, jenže Martina kolem toho bude chvíli mlžit. Když mámě konečně přizná celou pravdu, ruku v ruce s tím půjde i rozhodnutí skončit jednu životní etapu a začít novou, blíže mámě, tátovi i přátelům z dob studií… Jaký rozruch Martina způsobí v Ulici i ve vztazích Nyklových? Kdo si Martinu překvapivě docela oblíbí? A k jakým změnám dojde právě díky ní?  

Nenápadný odchod
​K závažnému rozhodnutí dospěje také Ingrid Ševčenko (Jana Sováková), která nechce stát Lumírovi a Kateřině v cestě. Je jí jasné, že u Lumíra doma začíná být tak trochu navíc, Začne se proto pomalu a nenápadně stahovat z jejich života. Přestože se bude snažit, aby Lumírův syn Lexík Nykl (Filip Hornyak) tuhle změnu pocítil co nejméně a oblíbil si Kateřinu, bez problémů se to neobejde… Co Lumíra docela zaskočí? S čím opravdu nepočítal?

​Nové díly seriálu Ulice sledujte od 2. ledna na televizi Nova v obvyklém čase. ​Nebo už teď na Voyo.

Související videa

Anežka Rusevová
Anežka Rusevová

Související videa

Natálie Holíková
Natálie Holíková

Související videa

Ondřej Havel
Ondřej Havel

Související videa

Václav Svoboda
Václav Svoboda

Související videa

Natálie Holíková
Natálie Holíková

Související videa

Martina Randová
Martina Randová

Související videa

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady