Rozchod na spadnutí! Ukončí Kateřina vztah s Lumírem kvůli Ingrid?

Kateřinu by ani ve snu nenapadlo, že ji osud postaví proti Ingrid, kterou považovala od začátku za svou kamarádku. Jenže ve chvíli, kdy se před Ingrid zmínila o plánech do budoucna, které se týkají i Lumíra, jejich přátelství se ocitlo na bodu mrazu. A bohužel bude ještě hůř. To, co se stalo, se podepíše i na Kateřinině vztahu s Lumírem.

Kateřinu (Martina Randová) nyní mrzí, že před pár dny otevřela před Ingrid (Jana Sováková) téma společného bydlení s Lumírem (Václav Svoboda).

Citlivé téma

Tím se totiž nevědomky dotkla velmi citlivého bodu. Přestože si to později vyříkaly a ona Ingrid opakovaně ujistila, že ji nechce připravit o domov ani ji v nejbližší době od Lumíra vystěhovávat, pachuť neladu mezi nimi zůstává.

Galerie

Odtažitá Ingrid

​Ingrid se od té doby chová jinak. Je odtažitější a už to mezi nimi není jako dřív. Kateřinu to mrzí o to víc, že jí na vzájemných vztazích s Lumírem a jeho blízkými opravdu záleží. Ví, čím vším si Lumír a jeho syn Lexík (Filip Hornyak) prošli, jak je zejména pro Lexíka Ingrid důležitá. Ale i její míra pochopení a empatií má své meze, zvláště když do této napjaté situace mezi nimi začne znovu vrtat Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová).

Vilma Nyklová zasahuje

Vše odstartuje Ingridin poměrně náhlý odjezd do Málkova kvůli nemocnému synovci, o něhož se stará od sestřina tragického skonu. Jakmile vyjde najevo, že se nejedná o nic vážného, Vilma Nyklová pojme podezření, že hlavním důvodem jejího odjezdu je Kateřina. Samozřejmě si to nenechá pro sebe. Do Lumíra se začne opět navážet a Kateřinu, kterou bere jako další zlo z Děčína, začne očerňovat a naopak se zastávat Ingrid, jíž je podle ní ubližováno. Nyklová bere jako hotovou věc, že Kateřina chce Ingrid vystrnadit z jejího domova. Lumír matku vždy rázně utne a Kateřiny se zastane, ovšem tentokrát je i jemu jasné, že za Ingridiným odjezdem je něco víc než péče o marodného synovce. Když to později zmíní před Kateřinou a znovu se dotkne nedorozumění mezi ní a Ingrid, dosud chápavé Kateřině s konečnou platností dojde trpělivost.

​Kateřině dojde trpělivost

Odmítá chodit kolem Ingrid po špičkách, donekonečna se omlouvat za něco, co ani neudělala, a být terčem nevraživosti Lumírových blízkých i hromosvodem, na který se vše svede. Už se prostě neudrží a Lumírovi řekne na rovinu, jak to všechno vnímá. Bohužel si k tomu nevybere ten nejlepší okamžik. Pak už stačí opravdu málo, aby padla na obou stranách slova, která zamrzí a která již nepůjde vzít jen tak zpět. A tak se vztah Kateřiny a Lumíra začne tento týden otřásat v základech… Překonají společně i tuto krizi, nebo se rozejdou jen týden před začátkem adventu, přestože se milují a rádi by byli spolu?  

Související videa

Václav Svoboda
Václav Svoboda

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady