Přenosový vůz i kostýmy z Tvojí tváře! Co si pro vás na Ynspirology připravila Nova a youtuberka Mesha?

Na unikátním festivalu plném zábavy a inspirace, který pořádá tanečník Yemi, nebude chybět ani televize Nova. Pro návštěvníky si ve spolupráci s youtuberkou Meshou připravila řadu zajímavých aktivit, které všem přiblíží zákulisí televize!

Mladá a talentovaná youtuberka Mesha se rozhodla návštěvníkům urban festivalu Ynspirology přiblížit zákulisí televize Nova. Míša totiž sama na Nově pracuje, a tak pro ni nebude problém zvídavé zájemce provést spolu s dalšími kolegy přenosovým vozem!

 

FOTO:  TV Nova

Na místě bude pro zájemce připraven funkční přenosový vůz

 

Ten slouží pro přenos aktuálních reportáží přímo z terénu až do televize. Návštěvníci si tak sami budou moci vyzkoušet, jaké to je stát před kamerou, jako to běžně dělají reportéři během živých vstupů mimo budovu televize. Aby měli fanoušci na co vzpomínat, dostane každý, který si výstup před kamerou vyzkouší, na památku svoje dílo na flash disku, nebo mu ho později TV Nova pošle. Samozřejmostí je, že přenosový vůz si každý bude moci prozkoumat zevnitř a zjistit, jak taková věc funguje.

 

FOTO:  TV Nova

Zákulisí TV Nova vám přiblíží youtuberka Mesha

 

Kromě toho bude v kontejneru řada kostýmů z oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Fanoušci budou mít možnost na vlastní kůži zjistit, jak ve skutečnosti vypadají kostýmy, ve kterých zářily hvězdy třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tak nezapomeňte dorazit o víkendu 24. a 25. června na parkoviště u obchodního centra na Zličíně! Na místě vás čeká spousta zábavy a především inspirace, o které celý festival Ynspirology je!
 

Nepřehlédněte:

Tanečnice Angeé prozradila, koho opravdu miluje! O víkendu se konečně se potkají

Yemi představuje netradiční festival! Na co všechno se můžete na Ynspirology těšit?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady