Novinky v HbbTV televize Nova: Od soboty mohou diváci použít modré tlačítko. K čemu slouží?

Novinky v HbbTV televize Nova: Od soboty mohou diváci použít modré tlačítko. K čemu slouží?
Zdroj: TV Nova

Už v sobotu 20. května si diváci televize Nova mohli povšimnout změny v HbbTV – objevilo se zde tzv. modré tlačítko. K čemu bude sloužit?

V sobotu 20. května spustila skupina Nova v rámci své HbbTV tzv. modré tlačítko, které bude sloužit zejména pro upozorňování na zajímavý obsah televize Nova a k marketingovým účelům. Pro jeho první nasazení využila TV Nova vlastní kampaň na koncerty zábavní show Tvoje tvář má známý hlas, které se uskuteční v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.

FOTO:  TV Nova

Diváci a majitelé chytrých televizí s funkcí HbbTV se tak nově budou na stanicích skupiny Nova setkávat jak s červeným tlačítkem odkazujícím do aplikace TV Nova, tak s modrým, které představí speciální nabídky.
FOTO:  TV Nova

V rámci vývoje aplikace hybridní televize představila skupina Nova další novinky. Do nabídky v hlavním menu HbbTV byla nově přidána sekce Sport. Ta je podrobněji rozdělena do kategorií podle jednotlivých sportů jako fotbal, hokej, tenis a jiné.
FOTO:  TV Nova

Součástí menu je nově také Počasí, které nabízí předpověď na aktuální den, plus výhled na další tři dny. Předpověď je k dispozici pro celou Českou republiku, rozdělenou na kraje. Drobnou změnou prošla také podoba červeného tlačítka samotné aplikace HbbTV.
FOTO:  TV Nova

Informace o HbbTV skupiny Nova najdete na webové stránce: https://tv.nova.cz/hbbtv.


ČTĚTE TAKÉ:
HbbTV: Novinka na stanicích Novy! Jak vám zjednoduší přístup k našim pořadům?
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady