První casting do The Voice UŽ DNES! Zkus své štěstí, přijít můžeš i bez registrace. INFO ZDE

Světová show The Voice se vrací do Česka a Slovenska! Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři, kteří si myslí, že mají na to stát se hvězdou. Jedinou podmínkou je věk minimálně 16 let.

Přijď ukázat, co v tobě je! Do Plzně, Pardubic, Českých Budějovic, Liberce, Hradece Králové, Brna, Ostravy, Olomouce i Prahy! Ať je ti 15 nebo 65, ať jsi profesionál nebo amatér, rozhoduje pouze hlas. Hvězdný kouč tě následně dovede k pohádkové výhře v The Voice Česko Slovenska.

 

Právě dnes, v sobotu 25. 8. 2018, probíhá casting v PLZNI! Od 9:00 do 18:00 se mohou talentovaní zpěváci a zpěvačky představit v plzeňském Vienna House v ulici U Prazdroje 6. Tak se nestyď a přijď ukázat, co v tobě je! Pokud nejsi zaregistrovaný na stránkách ZDE, nevadí, přijít můžeš i bez registrace.

Soutěž se v Česku poprvé divákům představila 12. února 2012. Zaměřuje se na vyhledávání talentovaných zpěváků. Rozhodující není image, ale hlas. Porotci, kteří jsou zároveň kouči, si do své stáje vybírají zpěváky pouze na základě jejich pěveckého projevu.

 

ČTĚTE TAKÉ:Sdílet

Nejnovější videa z pořadu The Voice Česko Slovensko

Články k pořadu The Voice Česko Slovensko

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady