VIDEO: Takřka SLEPÝ mladík oslnil v The Voice dokonalou imitací. Zírat budete i vy!

VIDEO: Takřka SLEPÝ mladík oslnil v The Voice dokonalou imitací. Zírat budete i vy!
Zdroj: YouTube.com

Na pódium ho museli doprovodit, když ale zazpíval, jeden z porotců zůstal zírat s otevřenými ústy. Mladík si získal všechny v sále. Co je na něm tak výjimečného?

Vincent Vinel, který trpí strabismem, tedy syndromem zkřížených očí, dokáže věrně napodobit každou melodii, kterou uslyší. Sám prohlašuje, že zpíval dřív, než se naučil mluvit. Nejraději hraje na piano. Když ho zahlédne na nádraží či letišti, neodolá a zahraje si. Díky tomu získal značný věhlas na Youtube, kam videa s jeho pouličním hraním sdílí fanoušci z celého světa. 

Největší popularitu však získal díky účasti v šesté sérii francouzské verze The Voice. Tam porotcům i divákům  předvedl, že handicap mu rozhodně nebrání v cestě za splněním svého snu. Nejúžasnější byl jeho první výstup, během kterého na něj jeden z porotců dokonce zíral s otevřenou pusou. Vincent neskutečným způsobem přezpíval Oscarem oceněnou píseň Loose Yourself od legendárního rapera Eminema. Porotci byli tak nadšení, že ho požádali, ať zazpívá ještě jednu píseň!Chceš se stát novou pěvekou hvězdou? A je ti více než 16 let? Televize Nova hledá nadané zpěváky, kteří se nebojí ukázat, co v nich je a splnit si své sny. Možná se nová pěvecká hvězda skrývá právě v TOBĚ! Přihlas se do pořadu The Voice Česko Slovesko ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

LEPŠÍ NEŽ RIHANNA! Mladá dívka v show The Voice zvedla porotce z křesel a doslova rozstřelila pódium

ŠÍLENÁ POROTKYNĚ soutěže The Voice: Během vystoupení na pódiu předváděla psí kusy! VIDEO

Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu The Voice Česko Slovensko

Články k pořadu The Voice Česko Slovensko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady