• TV Nova
  • VIDEO: V ruské verzi THE VOICE se do finále dostal Čech! Zazpíval hit Karla Gotta v ruštině

VIDEO: V ruské verzi THE VOICE se do finále dostal Čech! Zazpíval hit Karla Gotta v ruštině

VIDEO: V ruské verzi THE VOICE se do finále dostal Čech! Zazpíval hit Karla Gotta v ruštině
Zdroj: Instagram

Hudební soutěž The Voice je oblíbená také v Rusku. V loňském roce se do této show přihlásil Čech, kterého si zamilovala nejen porota, ale i diváci. Podívejte se, jak si všechny získal!

The Voice je pěvecká soutěž, která hledá výjimečné pěvecké talenty. V této show nezáleží na vzhledu, ale pouze na hlase. Porotci totiž soutěžícího nevidí, a tak se rozhodují pouze na základě jeho hudebního talentu.

Čech Ladislav Bubnár si do „výběrů naslepo“ vybral ruskou verzi písně "Paganini" od českého slavíka Karla Gotta. Ladislav si svým hlasem podmanil porotkyni Pelageyu a porotce Dima Bilna, který je považován za ruského Enrique Iglesiase. „Musím se přiznat, že podle hlasu jsem si tě vůbec nedokázal představit. Na této písní jsi předvedl několik změn tempa a výšek a dokázal nám, že jsi univerzální zpěvák,“ řekl Bilna. Chválu si Ladislav vysloužil také od přísného porotce Alexandra Gradského, který našeho zpěváka přirovnal ke Karlu Gottovi.

Jelikož se k Ladislavovi otočili dva porotci, měl právo si vybrat svého „kouče“, který ho provede celou soutěží. Nakonec si zvolil populární ruskou zpěvačku Pelageyu.

 

FOTO:  Instagram


Český zpěvák se v soutěži dostal až do finále, kde sice nevyhrál, ale přesto se umístil na skvělém třetím místě. Na jeho finálové vystoupení se podívejte ve videu. 

Ladislav se musel vypořádat s nelehkým osudem, matka ho ihned po porodu odložila do dětského domova. I tak si šel za svým snem, který si díky soutěži The Voice splnil. Stal se slavným zpěvákem. 
 

Chcete se i vy stát pěveckou hvězdou? Přihlaste se do soutěže The Voice Česko Slovensko ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

LEPŠÍ NEŽ RIHANNA! Mladá dívka v show The Voice zvedla porotce z křesel a doslova rozstřelila pódium

ŠÍLENÁ POROTKYNĚ soutěže The Voice: Během vystoupení na pódiu předváděla psí kusy! VIDEO

Martyh
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady