LEPŠÍ NEŽ RIHANNA! Mladá dívka v show The Voice zvedla porotce z křesel a doslova rozstřelila pódium

LEPŠÍ NEŽ RIHANNA! Mladá dívka v show The Voice zvedla porotce z křesel a doslova rozstřelila pódium
Zdroj: YouTube.com

Hudební soutěž The Voice přináší mnoho překvapení. O jedno takové se postarala Drea Dury, a to hned po dvou odzpívaných slovech.

Pěvecká show The Voice je atypická soutěž o nejlepší pěvecký výkon. Během prvních kol jsou porotci při vystoupení otočeni zády, aby soutěžícího posuzovali pouze podle hudebního talentu. V Česku si "slepé porotství" vyzkoušel například Rytmus, Dara Rolins, Michal David či Josef Vojtek. 

Andrea Dury Ospina (22), uměleckým jménem Drea Dury, zaujala svým výkonem ve francouzské verzi The Voice nejen porotu, ale i fanoušky sociálních sítí. Její vystoupení z ledna letošního roku má na Youtube téměř 4 miliony zhlédnutí. Mladé dívce stačilo zazpívat dvě slova a rázem se polovina poroty otočila. Diváky překvapila ve chvíli, kdy píseň Rude Boy od Rihanny začala zpívat i ve španělštině. Při show se nebála pohybovat do rytmu, čímž navnadila porotce, kteří si stoupli na svá křesla a tančili s ní.

V rozhovoru se španělským deníkem El País Drea zmínila, že se chce proslavit nejen v Evropě, ale i v Kolumbii nebo USA. Z porotců si Drea vybrala britského zpěváka Miku, který podle ní umí podat konstruktivní kritiku a může ji mnohé naučit.  

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Z HLASU: Výkony, ze kterých měli kouči husí kůži!

Jak se měnila Lenka Hrůzová z Hlasu Česko Slovenska? Z podivné holky v krásku!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady