Velké finále Survivor v klubu Duplex! Kdo všechno dorazil?

Velké finále nejdrsnější reality show Survivor 2023 je tu! Kdo se stane vítězem? Vyhlášení probíhalo i na velkolepém večírku v pražském Duplexu.

Letošní Survivor měl 24 účastníků, z nichž poslední 3 zůstali na ostrově až do konce. Strávili na něm 74 dní. A jak se soutěžící před sledováním finále cítili? To prozradili exkluzivně pro nova.cz.

Kdo si to nenechal ujít?

Kromě fanoušků, kteří naplnili pražský klub Duplex k prasknutí, nechyběli ani samotní soutěžící. Ti byli plní očekávání. „První emoce jsou takové, že jsem nervózní. Ani nevím z čeho. Přišel jsem sem a mám pocit, že jsem víc nervózní, než když jsem vstupoval do hry,“ nebál se prozradit Kristián. Pavlína se zase nemohla dočkat toho, kdo vyhraje a komu bude moci pogratulovat: „Sešli jsme se tady fakt v obrovským počtu. A myslím si, že to bude hodně zajímavý." 

Finalisté

Velká očekávání neskrýval ani Martin: „Těším se velmi! Všude kolem se vidím, na kamerách, na televizi. Všichni se chtějí se mnou fotit a každý mě tady pozná,“ Tomáš zase přiznal, že i když se také moc těší na večer, tak je extrémně nervózní: „Jsem z toho teď takovej staženej.“ Vašek Matějovský se těšil na to, jak se potká s lidmi, které neviděl tři měsíce: „Jsem tady kvůli spoustě radostných setkání. A samozřejmě abych zjistil, kdo to celé vyhraje.“

Galerie

Průvodce 

Akci zahájil samotný Ondřej Novotný. „Těším se, že to dnes dohrajem. Že se dnes asi naposledy společně uvidíme, protože ta sestava se už bude velmi těžko dávat dohromady. Takže tohle je oficiální tečka. My už jsme jednu měli. A to s těmi lidmi, kteří byli ve sloučení. To bylo romantičtější, tohle bude možná pro některé divočejší. Naposledy pokecáme a pak to prostě skončí,“ prohlásil Ondřej. 

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor můžete vidět 18. května od 21:35 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady