• Pořady
  • Survivor
  • Martin a jeho skvěle skrývaný stesk. Víme, proč se celou soutěží neslo ARU, ARU, ARU!

Martin a jeho skvěle skrývaný stesk. Víme, proč se celou soutěží neslo ARU, ARU, ARU!

Survivor doprovázel pokřik kmene Hrdinů i Rebelů. Byl tam ale i jeden, který zazněl po každé výhře modrého kmene. A to Martinův. Co má přesně znamenat?

ARU, ARU, ARU! Tak zní pokřik, který Martin zvolával po každé své či kmenové výhře. „Když musela Sparta udržovat bojovou linii, tak se museli nějak zapřít. A vždy, když popocházeli dopředu, tak křičeli ARU, ARU, ARU. Je to takový bojový pokřik Sparťanů, kteří bojovali proti Peršanům,“ vysvětluje svérázný finalista Martin.

Království papoušků

Do pátrání po pravdě se odvážně pustila šéfeditorka portálu nova.cz Míša Komrsková a zjistila, že Martin je ve skutečnosti vášnivým milovníkem papoušků ara. A když pořád dokola volá ARU, ARU, ARU, jen tím dává najevo svůj stesk. Vydali jsme se proto s kamerou do pohádkového Království papoušků, které sídlí v bílé vile v pražské Uhříněvsi. Jen díky pochopení majitelů Vlaďky a Pavla Klikových jsme pro smutného Martina mohli natočit kratičké video. Finalistu letošního Survivoru jsme tak pozdravili i prostřednictvím okouzlujícího krasavce a papouščí filmové hvězdy Oskara (ara hyacintový) a celé jeho všebarevné party arů. Zážitek s přistáním největšího druhu papouška na planetě Zemi na hlavě doporučujeme i těm, pro které je Survivor jen taková složitější opičí dráha. Dejte mi aru, aru, aru!

Martinova cesta

Martin se do Survivor přihlásil, protože chtěl zažít dobrodružství, ale také vyhrát peníze. Účast v soutěži je pro něj obrovským zážitkem a velkým úspěchem. A to už jen proto, že vyhrál první individuální imunitu. Jaký by podle něj měl být vítěz drsné reality show? K tomu Martin řekl: „Vítěz by měl být mentálně na vyšší úrovni než všichni ostatní. Měl by mít vůli a být odolný. Jestli by měl být slušný a empatický, to nedokážu říct. Myslím, že základem je mentální odolnost.“ A dodal: „Měl bych to být já. Jsem mentálně nejsilnější!“  

Exotičtí papoušci v Praze

TV Nova srdečně děkuje za umožnění natáčení ilustračních záběrů zážitkovému Království papoušků, za ochotu a smysl pro humor všemu ptactvu od žaka po aru a majitelům Klikovým za více než vstřícný přístup. 

Při natáčení nepřišel žádný z papoušků, redaktorka ani kameraman k újmě.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady