Martin a jeho skvěle skrývaný stesk. Víme, proč se celou soutěží neslo ARU, ARU, ARU!

Survivor doprovázel pokřik kmene Hrdinů i Rebelů. Byl tam ale i jeden, který zazněl po každé výhře modrého kmene. A to Martinův. Co má přesně znamenat?

ARU, ARU, ARU! Tak zní pokřik, který Martin zvolával po každé své či kmenové výhře.

Význam

Po tom, co uslyšíte tento pokřik, tak si nepochybně aspoň jednou vybavíte rod papoušků ara. Tak to ale vůbec není. Pokřik má pro Martina úplně jiný význam. „Když musela Sparta udržovat bojovou linii, tak se museli nějak zapřít. A vždy, když popocházeli dopředu, tak křičeli ARU, ARU, ARU. Je to takový bojový pokřik Sparťanů, kteří bojovali proti Peršanům,“ vysvětluje Martin.

Cesta

Martin šel do Survivor, protože chtěl zažít dobrodružství, ale také vyhrát peníze. Účast v soutěži je pro něj obrovským zážitkem a velkým úspěchem. A to už jen proto, že vyhrál první individuální imunitu. Jaký by podle něj měl být vítěz drsné reality show? K tomu Martin řekl: „Vítěz by měl být mentálně na vyšší úrovni než všichni ostatní. Měl by mít vůli a být odolný. Jestli by měl být slušný a empatický, to nedokážu říct. Myslím, že základem je mentální odolnost.“ A dodal: „Měl bych to být já. Jsem mentálně nejsilnější!“  

Papoušci

TV Nova srdečně děkuje za umožnění natáčení ilustračních záběrů zážitkovému Království papoušků, za ochotu a smysl pro humor všemu ptactvu od žaka po aru a majitelům Klikovým za více než vstřícný přístup. 

Při natáčení nepřišel žádný z papoušků k újmě.

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho ve čtvrtek 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor (Austrálie), kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo. 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady