• Pořady
  • Souboj na talíři
  • Kašpárka nahradil v Souboji na talíři herec Mikluš. Je moc dokonalý, svěřili se Punčochář s Forejtem

Kašpárka nahradil v Souboji na talíři herec Mikluš. Je moc dokonalý, svěřili se Punčochář s Forejtem

Jak už si mohl bystrý divák všimnout, ve třetí řadě Souboje na talíři se v každém díle objevují velevážení hosté. Napotřetí se Přemek a Honza vydali do Beskyd, kde na ně už čekal vášnivý houbař, nadšený kuchař a v neposlední řadě skvělý herec Robert Mikluš.

Co jste možná nevěděli, je to, že Robert Mikluš měl kdysi dokonce svůj pořad o vaření. Jmenoval se Luxus na talíři a z diváků si tak trochu dělal „dobrý den“. To ovšem nic nemění na tom, že Robert je nadšeným fanouškem do vaření, a tudíž není divu, že jsme si ho pozvali i do Souboje na talíři. O tom, jak to všechno během natáčení probíhalo, si přečtěte v článku, kde se samozřejmě k hvězdnému hostovi vyjádřili i PřemekHonzou.

Mikluš je lepší než Kašpárek

Jak jsme si už napsali výše, Robert Mikluš je s vařečkou v ruce na obrazovce jako doma. Mohl by být tedy vhodnou náhradou za Radka Kašpárka?

Robert Mikluš: Myslím si, že Radek Kašpárek má skvělou náhradu. Vlastně jsem o něco lepší kuchař než on. On je také z Moravy, myslím, že je Ostravák. Krev je krev a nemísí se, a to je správně.

​Robert se hned na začátku vynořil nadšeně z lesa s košíkem plným hub. Přemek s Honzou jeho mykologické nadšení úplně nesdíleli – a o to víc nás zajímá, jestli je všechno v pořádku a běží tak, jak má?

Robert Mikluš: Je to super, scénář je super, Honza je super, Přemek je super…

Zdá se tedy, že u Roberta převládá nadšení. To se ovšem zcela nedá říct na straně Přemka s Honzou, kteří jsou kvůli Robertovým skvělým hereckým výkonům poněkud rozladění.

Přemek Forejt: My jsme koukali, co to jako je? On přišel a že by tady upravil scénář a tady by řekl tuhle větu a tady by to trošičku pozměnil…

Robert Mikluš v Souboji na talíři
Robert Mikluš v Souboji na talíři  |  FOTO:  TV Nova

​Kazí nám to, je dokonalej

Roberta Mikluše to ale nikterak nerozhodilo, protože dále pokračoval ve výčtu super věcí a lidí, které a kteří na natáčení jsou. To se nedá říct o straně druhé, kde se k Přemkovi přidal i Honza.

Honza Punčochář: Jo, trošku nám to kazí tím hereckým výkonem.

Přemek Forejt: On je totiž hrozně dokonalej, všechno to jede na první dobrou. Trochu jsme si postěžovali teď. Ale to se vystřihne, ne?

Jako kdyby Přemek s Honzou za ta léta už neznali celou bandu, která se kolem Souboje na talíři motá a nebylo jim jasné, že právě tohle se rozhodně nevystřihne. Ale proto, že Přemek a Honza jsou dobráci od kosti a samozřejmě i šprýmaři a my je máme rádi, tak vám přinášíme i jejich skutečný pohled na věc.

Přemek Forejt: Děláme si srandu. Je to moc fajn a užíváme si to. Jenom bychom si přáli, aby do příštího roku už Ráďa tu restauraci otevřel (Radek Kašpárek otevírá novou restauraci na Staroměstském náměstí a z těchto a rodinných důvodů se nemohl účastnit natáčení, pozn. red.) a mohl zase jezdit s námi.

​​Ačkoliv se hvězdní hosté postarali o zábavu všichni na jedničku, není se čemu divit, že klukům jejich parťák chybí. Co pěkného mu na závěr vzkázali? To si pusťte ve videu!

Přemek Forejt se slaninou
Přemek Forejt se slaninou  |  FOTO:  TV Nova

Souboj na talíři sledujte vždy ve středu večer po MasterChef Česko na Nově. V týdenním předstihu můžete díl vidět na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady