Radek Kašpárek otevře novou restauraci: Budeme experimentovat a zkoumat hranice!

Radek Kašpárek, kterého diváci TV Nova znají z pořadů MasterChef Česko a Souboj na talíři, potěšil na Instagramu jistou novinkou. Letos otevře na pražském Staroměstském náměstí novou restauraci s názvem 420. A hosté se mají rozhodně na co těšit.

„Dámy a pánové! Dlouho jste se ptali a tady máte odpověď! Kapacita 200 míst. Dům plný skvělého jídla a zábavy! Kde? No přece přímo naproti Orloji!“ informoval fanoušky Radek Kašpárek na Instagramu.

Originální název pro restauraci

Nová restaurace se pro hosty otevře v druhé polovině roku 2023 a bude mít název 420 podle české telefonní předvolby. Spolu s Kašpárkem bude restauraci vést Miroslav Nosek. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Radek Kašpárek (@kasparekradek)

Česká kuchyně

A na co se mohou hosté těšit? „Pod vedením Radka Kašpárka a šéfkuchaře Marka Komínka se tu bude vařit moderní česká kuchyně se smyslem pro nadsázku a notnou dávkou humoru,“ pokračoval příspěvek na Instagramu.

Kuchařská výzva

Radek Kašpárek pak prozradil, jaká jídla se budou připravovat. „Česká kuchyně bude v našem podání lehce přidrzlá, budeme experimentovat a zároveň zkoumat její hranice. Chceme na Staroměstské náměstí přinést kvalitní gastronomii, ať už pro české turisty, kteří zavítají do Prahy, pro foodies, zahraniční turisty, i pro větší skupiny, které se chtějí jen tak bavit a hodovat.“ Kromě posezení v restauraci budou moct lidé navštívit pekárnu v gotickém sklepě nebo uzenářství. „Interiér restaurace navrhl architekt Václav Červenka a grafickou identitu Studio Najbrt,“ dodal Kašpárek na Instagramu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady