Roman Staša popřál čerstvě narozenému synovi Přemka Forejta. Při oslavě udělal tuto výjimku

Před dvěma lety stál na pódiu před porotou MasterChefa. Dnes stojí po boku slavné poroty a točí Souboj na talíři. Roman Staša jako výherce MasterChefa uměl štěstí chytit za pačesy. V exkluzivním bonusu uvidíte, co popřál čerstvě narozenému synovi Přemka Forejta během natáčení Souboje na talíři.

Potkat usměvavého Romana Stašu na karlovarské kolonádě nebylo v létě zase tak neobvyklé. Staša společně se svými kolegy točil v Karlových Varech, rodištěm české Becherovky, kulinářský pořad Souboj na talíři. Poprvé se tak dostal do pozice, kdy se musel učit texty, což pro něj byla novinka. „Nebudu lhát, je to úplně jiná disciplína, než sám znám. Musím se učit texty, musím se u toho tvářit vesele, nebo smutně. Ne vždycky mi to jde, protože herec nejsem,“ řekl Roman Staša pobaveně v rozhovoru pro nova.cz. Ačkoliv už má zkušenosti z natáčení MasterChefa, herectví pro něj byla zcela nová zkušenost.

„Největší rozdíl je v tom, že jsem v jiné pozici, stojím na druhé straně. Musím se učit texty, musím se snažit něco hrát, což jsem nikdy nedělal. V MasterChefovi jsme v uvozovkách sami za sebe, tam se točí vše napoprvé. Nikdo po vás žádný herecký výkon nechce,“ prozradil bývalý hokejista.

FOTO:  TV Nova

Zapíjení synka Přemka Forejta proběhlo ve Varech a s malou výjimkou

Od jeho výhry uběhly dva roky, život Romana Staši se výrazně změnil. Kromě vaření se nedávno stal moderátorem víkendové Snídaně s Novou. A vypadá to, že tento sympaťák snad nemá ani hejtry, sláva ho prý neobtěžuje. „Mě ne. Mám obrovskou výhodu, že naše řada byla suprová, měla skvělou energii. A myslím si, že mě lidé mají rádi, ty reakce jsou jen pozitivní,“ řekl s úsměvem.

FOTO:  TV Nova

Staša před natáčením Souboje na talíři hodně zhubnul. Na otázku, zda občas zajde do fast foodu, odpovídá smířlivě. „Přiznám se, že sem na to zrovna teď myslel, že mám takový hlad, že bych se do toho fast foodu šel najíst. Ale jinak se tam snažím nechodit. Za poslední dobu jsem taky dost zhubnul, takže se tam snažím opravdu nechodit,“ usmívá se čerstvý tatínek.

Natáčení v Karlových Varech mělo ještě další plus. Přemku Forejtovi se narodil syn, a tak se Roman rozhodl miminko zapít, jak se sluší a patří. Během tohoto rituálu dokonce porušil i svoje zvyklosti. „Přémovi se narodil synátor, takže si myslím, že bychom ho měli pořádně zapít. Sice tvrdé nepiji, ale při této příležitosti to dáme! Takže Přemečku, ať je synátor zdravý, my ho jdeme pořádně zapít!“

Souboj na talíři sledujte každé úterý ve 21. 40 nebo na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady