Přemek Forejt exkluzivně pro nova.cz: S čím muselo ladit jméno Tristana Williama?

Přemek Forejt a Eva Burešová měli před pár dny veliký důvod k radosti. Tristan William Forejt se narodil 15. srpna 2022 a pro zamilovaný pár je jejich prvním společným potomkem. V těchto dnech se ale natáčí také Souboj na talíři, kterého je Přemek důležitou součástí, a tak bohužel musel radostné rodinné události odložit a vydat se na cestu. Pusťte si exkluzivní rozhovor, který nám novopečený taťka Přemek poskytl jako prvním!

Na natáčení pořadu Souboj na talíři, které v těchto dnech probíhá v Karlových Varech, jsme zjišťovali, proč padla volba na neobvyklé jméno Tristan v kombinaci s anglickým Williamem? Tristan bylo úplně první jméno, které nás s Evičkou napadlo, říká v exkluzivním rozhovoru populární kuchař a porotce soutěže MasterChef. Od začátku jsme věděli, že to jméno chceme, a k tomu přibyl ještě William, dodává s úsměvem.

Přemek Forejt připustil, že uvažovali i o tom, jak bude fungovat v kombinaci se jménem prvorozeného syna Evy Burešové. K Nathanovi se to moc hezky hodí, uvedl.

Společně s partnerkou Evou Burešovou strávili pár dní volna těsně před narozením Tristana Williama. Malý přišel na svět za pět minut dvanáct, protože hned po porodu jsem musel jet natáčet Souboj na talíři, vypráví s úsměvem. Těším se, až dotočíme ještě pár dílů Souboje a budu moci být s rodinou, dodává.

Na show MasterChef Česko a Souboj na talíři se můžete těšit od 30. srpna na Nově. O týden dříve je najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady