Tajnůstkář Roman Staša: Od září tajil, že má syna! Teď se pochlubil fotkou

Tajnůstkář Roman Staša: Od září tajil, že má syna! Teď se pochlubil fotkou
Zdroj: Nova.cz

Ačkoliv si vítěz minulé řady soutěže MasterChef obvykle své soukromí pečlivě střeží, tentokrát neodolal a pochlubil se na sociální síti fotkou svého syna. V příspěvku přiznává, že když se chlapeček v září narodil, obrátil se tím jeho život vzhůru nohama.

O soukromém životě Romana Staši se toho vlastně moc neví, jelikož si ho pečlivě chrání. V takto mimořádném případě se však rozhodl udělat výjimku a dal svým fanouškům možnost do něj alespoň trochu nahlédnout. Podělil se s nimi o radostnou novinu – nedávno se mu totiž narodil syn Samuel. Totožnost jeho maminky nicméně zůstává i nadále záhadou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roman Staša (@stasa.roman)

Přesně před rokem zvítězil ve finále populární kulinářské soutěže. Sám píše, že si dlouhou dobu myslel, že se jedná o největší výhru v jeho životě. Příchod potomka pro něj má ovšem mnohem větší význam a dosud nezažil větší radost.

Pod příspěvkem se hned začaly kupit gratulace od fanoušků i známých tváří. Připojili se k nim i herci Milan Peroutka, Eva Decastelo nebo Markéta Hrubešová. Své nadšení vyjádřili také někteří účastníci soutěže MasterChef, například Pavel Berky, Kamila Švarcová nebo Jitka Veselá.

Romana Stašu můžete každý pátek vídat v pořadu Snídaně s Novou. Díky jeho detailním popisům během vysílání můžete zvládnout i těžší recepty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roman Staša (@stasa.roman)

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady