Druhá řada Sex O´Clock potvrzena! Seriál bude opět bořit tabu

Karolina Zalabáková to s tvůrčím týmem Sex O'Clock znovu rozjede na Voyo! První řada ukázala babičku na práškách, coming out otce od rodiny a teen matku. Nekompromisním stylem si seriál získal obdiv diváků a rozjel to spolu s diváky také na sociálních sítích. Čeká nás konec tabu v Česku?

Tomas Sean Pšenička a Sára Korbelová na tiskové konferenci TV Nova nemohli skrýt nadšení. Dozvěděli se o pokračování seriálu Sex O’Clock, ve kterém oba hráli, a doufají, že budou účinkovat také v jeho pokračování. „Dozvěděli jsme se informaci ohledně našeho společnýho dítěte jménem Sex O’Clock, a to že bude druhá série,“ dodali s nadšením a vtipem herci.

Sára Korbelová jako Ema nechala v posledním díle všechny na vážkách

Postava Emy, kterou herečka Sára Korbelová v seriálu hraje, je těhotná a neví co s tím. Po dohodě se svými blízkými se rozhodne pro interrupci. V posledním díle se ale všechno změní a Ema všechny šokuje – dítě si nechá!

Michal Reitler byl z úspěchu nadšený

Sex O'Clock je unikátní seriál, který se odvážně a s citlivostí dotkl témat, která jsou buď ve společnosti stigmatizována, nebo dokonce tabu, a i proto úspěch první řady ředitele vývoje obsahu pro televizi Nova těší. „Já mám ze Sex O’Clock hroznou radost, protože máme věci temné, zábavné, ale Sex O’Clock je rozpustilý. A věnuje se s lehkostí různým tabu, která nás svírají. Úspěch této série, nás postrčil… A chceme sérii novou! Celá herecká parta opravdu s napětím očekávala, jestli půjdeme do druhé řady, a když jsme se rozhodli, že ano, tak jsou neskrytě šťastní a těší se!“

​​Aktuální informace o seriálu Sex O‘Clock

Pro více informací sledujte stránky nova.cz, kde postupně odhalíme nové detaily z další řady. Ale stejně jako v předchozí řadě nebudete chybět boření tabu a aktuální témata, které všichni řeší.

Sex O’Clock na Voyo

Pokud vám seriál utekl, neváhejte a podívejte se na Voyo! Naleznete tam všech deset dílů a příběh rodiny Anenských můžete zhlédnout celý najednou.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Sex O’Clock

Články k pořadu Sex O’Clock

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady