• Pořady
  • Sex O’Clock
  • Sex O’Clock není jen o sexu! Nebo ano? Takhle to s ním mají herci ze seriálu

Sex O’Clock není jen o sexu! Nebo ano? Takhle to s ním mají herci ze seriálu

Kryštofa Švehlíka nachytala máma při dost intimní chvilce. Iva Kruntorádová je zase přesvědčená o tom, že herci lžou. A Sára Korbelová předstírá, když neví kudy kam, že je na holky! Co všechno přiznal cast seriálu Sex O'Clock? A proč během natáčení došlo na spoustu momentů, o kterých se všichni stydí mluvit?

Sex O'Clock je plný pikantních a intimních událostí, o kterých se mladé obsazení plné neokoukaných tváří nebojí mluvit. Herci se nezalekli ani otázek týkající se rodičů a sexu. Co jsme se od nich dozvěděli?

Kryštof Švehlík a Tomas Sean Pšenička

Herci jsou kolegové nejen ze seriálu, ale také ze školy. Dochází totiž na Pražskou konzervatoř. A dokonce si před projektem slíbili, že pokud jeden z nich nezíská v seriálu roli, nebude v něm hrát ani ten druhý. Nakonec ale byla všechna dívčí srdce zachráněna, protože role získali oba. A tak mohlo začít natáčení. Při něm herci vyváděli různě skopičiny. A do toho se osmnáctiletý Kryštof proslul jako básník. Jak sám říká: „Já jsem prostě poeta.“ Jen se podívejte na jeho poslední básničku sami. Ve videu výše pak zjistíte, při čem ho nachytala jeho máma. 

Český Harry Styles

Tomáš natáčí už delší dobu. A tak ho můžete znát i z jiných filmových projektů. Mimo to je stejně jako jeho kamarád Kryštof Švehlík plnoletý pán. Tomas ale není jen herec. Věnuje se totiž i tvorbě vlastní hudby. A je dokonce oblíbený natolik, že se mu říká „český Harry Styles“. Tak uvidíme, kam se Tomas vydá dál! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TOM SEAN (@imtomsean)

Karolin Omastová 

Herečka není tanečnicí jen v seriálu, ale i v životě. Věnovala se mu téměř celé dospívání. A tak není divu, že se na roli mladé tanečnice vyloženě hodila. Rovněž filmový taneční kouč Marek Zelinka si spolupráci s takhle zkušenou osobou dost pochvaloval. Dokonce nebylo ani zapotřebí, aby spolu absolvovali celou řadu tréninků. To bylo dobré i pro Karolin, jelikož studovala na konzervatoři na Slovensku. Musela by tak dojíždět až do Prahy! A je skoro až k nevíře, že tahle holka nikdy nebyla na rande.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Caroline (@lily_omastova)

Sára Korbelová 

Sáru znáte určitě ze seriálu Ulice. Ale víte i to, že se tato klidná vodnářka dostala několikrát do situací, které jí byly velmi nepříjemné? Jak je vyřešila? Na to se podívejte ve videu níže.​

​ 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sara Korbelova (@sarakorbelova)

Maxmilián Kocek 

Její mladší kolega se ve světe filmů a seriálů teprve rozkoukává. A možná se tak trochu rozkoukává i v životě. S mladým Adamem nám téměř splývá. A i ostatní si myslí, že je mu postava šitá přímo na míru. Je tedy těžké odhalit, zda zrovna mluvíte s Adamem nebo Maxem. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 2media.cz (@2mediacz)

Iva Kruntorádová 

Herečka se mimo jiné věnuje zpěvu. Vypadá to, že se na světě neztratí. Jak totiž sama říká: „To je tak u naší práce normální, že herci lžou.“ Jestli začne vystrkovat růžky stejně jako seriálová Monika, tak se máme na co těšit! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Iva Kruntorádová (@kruntoska)

Leona Skleničková

Leonu můžete znát nejen z pohádek, ale letos se objevila také na předávání cen Český Lev s režisérem úspěšného snímku BANGER. Herečka se vydala na studia do zahraničí. A v minulosti se zvládla popasovat s anorexií

Sex O´Clock

A kdo je váš současný herecký crush? Snad je to někdo z oblíbeného seriálu Sex O’Clock, který můžete vidět každý pátek na Voyo!

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat také na Instagramu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Sex O’Clock

Články k pořadu Sex O’Clock

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady