• Pořady
  • Sex O’Clock
  • Seriál Sex O'Clock plný mladých začínajících hvězd: Odkud znáte Leonu Skleničkovou?

Seriál Sex O'Clock plný mladých začínajících hvězd: Odkud znáte Leonu Skleničkovou?

Herečka Leona Skleničková leckoho překvapila svou účastí na Českých lvech, kde se objevila po boku filmaře Adama Sedláka, režiséra úspěšného snímku BANGER. V minulosti jste ji mohli sledovat v epizodách Pana profesora nebo ve vánoční pohádce. K čemu se přiznala herečka ze seriálu Sex O’Clock, který můžete sledovat už teď na Voyo?

Herečka Leona Skleničková se poprvé dostala do širšího povědomí lidí o letošních Vánocích pohádkou Krakonošovo tajemství, kde po boku Davida Švehlíka ztvárnila křehkou dívku, která se zamilovala do postavy v podání Jana Nedbala. Nyní se představila také v novém seriálu Sex O'Clock.

Leona Skleničková

Na Českých lvech se ukázala po boku Adama Sedláka, který režíroval úspěšný snímek BANGER. V Sex O'Clock ztvární dospívající Alici, která se bude také potýkat s mladými láskami. 

O co půjde v Sex O’Clock?

Sex O’Clock je nový seriál z dílny Voyo Originál. Chybět nebude divoké mládí, první lásky a další zajímavé příběhy. Leona, která hraje Alici, bude dokonce za pořádnou dračici, která očaruje nejedno teenagerovské srdce.

​​Intimní přiznání

Společně s hereckou kolegyní ze seriálu Ivou Kruntorádovou na sebe práskly nejednu intimní věc. Dokonce i to, že pro herce je prostě normální, když lže. Pokud chcete vědět další pikantnosti, podívejte se ve videu, co holky zajímá nebo kdo komu co při natáčení vzal.

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat taky na Instagramu.

Nový seriál Sex O’Clock můžete vidět už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Sex O’Clock

Články k pořadu Sex O’Clock

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady