Sex O’Clock končí. Jaká otázka zněla z publika na poslední fanouškovské projekci?

Seriál Sex O’Clock pozval vybrané fanoušky na předprojekci posledního dílu a setkání s herci. Jaké to bylo? A po čem se všem bude nejvíce stýskat?

Tento pátek všechny fanoušky čeká závěrečný díl seriálu, který vypráví peripetie rodiny Anenských a jejich přátel. Tvůrci oslovili široké spektrum diváků, kteří se do seriálu zapojili například v diskuzích na sociálních sítích nebo prostřednictvím TikToku. Vybírali oblíbené scénky a nejlepší gagy.

Kdo s kým a jak?

I proto se rozhodli tvůrci spolu s herci pozvat skalní fanoušky na setkání do Kina Světozor. Příznivci se tam dostavili a nebáli se ptát na intimnosti, protože těch je seriál plný. Ačkoliv jsou sexuální témata někdy těžká k diskuzi, ne vždy se jedná o nejhorší okamžiky. Proto měli herci k dispozici například sexuální koučku nebo jim také pomáhal režisér a kameraman.

Jak to bylo doopravdy?

Proto Jan Bártek společně s kameramanem předstírali, že mají sex. A to si někteří diváci nenechali ujít a doptávali se na podrobnosti. Pobavený režisér uvedl se smíchem vše na pravou míru: „Snažili jsme se jim jenom předvést, jak by to mělo vypadat na kameru.“

Sledování seriálu s mámou?

Většina herců přiznala, že se na seriál koukala s rodiči, ale našly se i výjimky. Protože jsou prostě scény, které nechtěli, aby společně viděli. Taková Vivien Machková to rozhodně neměla jednoduché: „Když jsem přijela za svou rodinou na východní Slovensko, tak se všichni ptali, jestli jim to pustím. A já si vlastně nebyla jistá, jestli to takhle silně vesnicky založená rodina zvládne.“

Poslední euforie

Projekce Sex O'Clock fanoušky pobavila a těší se na další sérii. Jestli ale bude, to zatím nikdo netuší. Už teď je ale jasné, že seriál oslovil diváky napříč generacemi. Mladé herecké obsazení na projekci v závěru trochu posmutnělo. Budou jim totiž chybět tradiční pátky, během kterých sledovali nové díly na Voyo.

​Celá první série Sex O'Clock se na Voyo objeví už tento pátek!

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat také na Instagramu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady