Rande s herci ze Sex O´Clock? Náplavka, hvězdy a tarator!

Tři mladí a začínající herci ze seriálu Sex O’Clock si v pátek vyrazili do Riegrových sadů, aby odpovídali na všetečné otázky, například jaké je jejich oblíbené místo nebo ideální rande. Půjdete na to rande s nimi, nebo na něj budou muset zajít společně?

Je vůbec možné vymyslet ideální rande, které by si užili tři rozdílní lidé? Tomas Sean PšeničkaMaxmilián Kocek a Kryštof Švehlík si nejdříve myslí, že to možné není, ale nakonec se přece jen shodnou.

Pivo a tarator – je to dobrá kombinace?

Jejich revírem je pražská Náplavka a vůbec si nelámou hlavu s tím, že pivo a mléčná okurková polévka možná není úplně ta nejlepší kombinace. Ačkoliv se herci nemohou zpočátku shodnout, nakonec vyjmenují pěknou řádku nápojů, které se na rande naopak skvěle hodí.

Mladí poetové

Kryštof Švehlík o sobě tvrdí, že je poeta. A dokázal nám to i ve videu, když z fleku spolu s Maxem a Tomasem vymysleli básničku. Kromě básnického střeva ale mají všichni kluci i to hudební. Tomasovi se přezdívá už nějaký ten pátek český Harry Styles. Tak posuďte sami! 

Oblíbený song

Tomas se už dlouho věnuje hudbě, a tak můžete na internetu najít hned několik jeho hudebních klipů. Kryštof se dokonce přiznal, že má u několika Tomasových písniček na Youtube už z minulosti dislike. Možná je to proto, že i on sám se věnuje hudbě – pod pseudonymem prof€$or inzhulín. A to je tedy úplně jiný žánr. Společnému songu se ale kluci nebrání. Ale pšt, to je zatím tajemství!

Maturanti

Tomas a Kryštof jsou spolužáci, a letos dokonce i maturanti. Jako většina mladých i oni sdíllí svůj život na sociálních sítích. Najdete tam například ukázku z jejich plesu. Podívejte se jak, jim to slušelo! Vypadá to, že jsou to kámoši do nepohody...

Kluky sledujte v oblíbeném seriálu Sex O’Clock, každý pátek najdete na Voyo nový díl.

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat také na Instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady