V bytě se začalo krást ve velkém! Kam zmizela kasička plná peněz?

Jeden by řekl, že si v bytě v hrané reality show Praha – den & noc žijí v poklidné symfonii. Není to ale tak úplně pravda. Stalo se totiž něco, co nikdo nečekal. Zmizela kasička, která byla plná společných peněz. Hra na podezřívání tedy může začít!

Áňa jde ráno za Joem, aby si vzala nějaké peníze ze společné kasičky, kterou mají na potřebné věci do domácnosti. Společně ale zjistí, že kasička zmizela. Bohužel ji žádný kouzelník neodčaroval a žádnou jinou si nikdo v bytě nevyčaruje. Situace se tedy začne hned řešit. Joe všechny svolá k jídelnímu stolu, kde začne hned bez okolků obviňovat konkrétní osobu.

FOTO:  TV Nova

Každý se na ostatní začne dívat přes prsty. Podezřelých je totiž hned několik! Pokud se peníze nenajdou, budou se všichni nejspíš muset obejít bez kávy, pracího prášku a mnoha dalších věcí. A to by se nelíbilo nikomu...

Koho Joe obviní? A kdo peníze nakonec ukradl? Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer kolem 21:30.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady