Nečekané překvapení: Na place nové hrané reality show Praha – den & noc se slavilo!

Natáčení nové hrané reality show Praha – den & noc, kterou mohou diváci sledovat každý všední den na Nova Fun a s týdenním předstihem na Voyo, je v plném proudu. I přesto si štáb a představitelé té nejrozjetější party ve městě našli chvilku, aby během pauzy připravili pro své kolegy oslavu narozenin. A to přímo během natáčení, aniž by oslavenci cokoliv předem tušili.

FOTO:  TV Nova

​Představitelé nejrozjetější party ve městě z hrané reality show Praha – den & noc jsou skuteční přátelé i mimo záběry televizní kamery, a tak pro své kolegy, kteří měli narozeniny, připravili malou oslavu přímo na place. Oslavenci DJ Uwa, představitel Joa, majitele bytu, ve kterém všichni bydlí, a Pavlína Sigmundová, která hraje oslnivou a někdy i protivnou „drama queen“ Leylu, do poslední chvíle nic netušili. Příprava oslavy narozenin proběhla v absolutním utajení, na němž se podílela také produkce. Hlavní protagonisty show standardně navolala na plac, kde je však nečekalo natáčení další scény, ale pořádné překvapení. Místo kamery tu byl připraven dort a přípitek.

FOTO:  TV Nova

​​Popřát přišli všichni ze štábu i kolegové, kteří byli na place. Mezi gratulanty nechyběli Kristian Soukup, kterého diváci znají jako Oldu, krále večírků, jenž je vždy na mizině a po uši v problémech, Sidonia Borkovcová alias ambiciózní influencerka Sofi nebo Filip Křížek, který v roli Marka láme dívčí srdce na potkání.

FOTO:  TV Nova

​Oběma oslavencům chvíli trvalo, než se vzpamatovali ze šoku po gratulacích. „Já jsem to teprve teď celý pochopil,“ přiznal po chvíli vykulený představitel Joa. „Chtěli bychom poděkovat úplně všem,“ rozdýchávala překvapení hned po ránu představitelka Leyly. „My vám s Leylou moc děkujeme,“ vzal si slovo znovu DJ Uwa a pokračoval: „Jsem šťastný, že je tady taková parta. Když se celý projekt chystal, netušil jsem, že se tady sejde taková skvělá parta. Docela jsem se bál, co mě tu čeká a nemine. Teď jsem rád, že tu s vámi jsem.“   

Praha – Den & noc můžete sledovat každý všední den na Nova Fun! S týdenním předstihem najdete show na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady