Policie Modrava se dočká dalšího pokračování! Na které postavy se můžete těšit?

Policie Modrava se dočká dalšího pokračování! Na které postavy se můžete těšit?
Zdroj: TV Nova

Diváci Televize Nova a fanoušci oblíbeného seriálu Policie Modrava se mohou radovat, padla totiž první klapka další řady. Nejúspěšnější krimi seriál se tak po třech letech dočkal svého dalšího pokračování!

Divácky nejúspěšnější seriál Policie Modrava bude navazovat už svou čtvrtou řadou. Jeho fanoušci se opět mohou těšit nejen na zajímavé a napínavé kriminální příběhy z autorského pera Jaroslava Soukupa, zasazené do úžasné scenérie Národního parku Šumava, ale také na všechny své oblíbené postavy.

FOTO:  Archiv TV Nova

​Hlavní hrdinkou nových dílů zůstává zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové a její vyšetřovací tým stále tvoří Filip Tomsa, Jaroslava Stránská, Zdeněk Palusga, Michal Holán, Matěj Dadák, Jan Monczka a další. Chybět nebudou ani jiné oblíbené herecké hvězdy jako Stanislava Jachnická, Jana Boušková, Táňa Medvecká, Václav Krátký nebo Martin Zahálka. Stejně jako v minulých sériích plánuje i tentokrát režisér Jaroslav Soukup plnohodnotně obsadit také menší epizodní role. 

FOTO:  Archiv TV Nova

​Diváci nepřijdou ani o postavu majora Koutného v podání charismatického Jaroslava Satoranského, který se i v této řadě „vrátí na místo činu“: „Je to pro mě srdeční záležitost, na natáčení se moc těším. Také mám velkou radost z pozitivních reakcí a ohlasů na seriál ze svého okolí.“

FOTO:  Archiv TV Nova

​Na prvním natáčecím dni, kterému dokonce přálo i příjemné jarní počasí, panovala skvělá atmosféra. Do Srní, kde se natáčelo, přijeli oblíbení herci s dobrou náladou a úsměvem na tváři. Ze shledání byli všichni upřímně nadšení. „Když jsme včera přijeli poprvé do Srní a sešli jsme se s celým štábem, tak jsem měl pocit, jako by žádná natáčecí pauza nebyla. A opět mě okouzlila místní krajina a krásné prostředí,“ dodává Michal Holán alias Krásný Jája.

FOTO:  Archiv TV Nova

​Také Soňa Norisová komentuje další natáčení seriálu: „Jsem šťastná, je to pro mě návrat k něčemu, co tak dobře znám a co mám ráda, ať už je to postava Jany Vinické, nebo herečtí kolegové, či štáb. Mám až osobní pocit, že se sem vracím jako za rodinou.“

FOTO:  Archiv TV Nova

Všechny reprízované díly seriálu Policie Modrava, které vysílá TV Nova každé úterý od 20:20, jsou k dispozici také na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady