Vraždy nepočkají. Policie Modrava na Nově i přes prázdniny

Milovníci krimiseriálů, zbystřete! Ode dneška se můžete společně strachy tulit na gauči u vyšetřování mordparty ze Šumavy. Je to tak, oči vás nešálí, do vašich obýváků přicházejí lumpové a vyšetřovatelé ze seriálu Policie Modrava.

Pokud v jiných televizích platí, že je přes léto okurková sezona, u nás tedy rozhodně ne. Okurky totiž na Šumavě nerostou. A tak ani Soňa Norisová nenechá Janu Vinickou dřít na poli, namísto toho ji pošle do lesa hledat mrtvoly. Těch je totiž v okolí Modravy požehnaně, a tak je třeba najít lumpa, který namísto do Chorvatska k moři vyrazil do Šumavského národního parku vyplenit obyvatelstvo.

Namísto Jedné rodiny dvě Modravy

Každé úterý se namísto seriálu Jedna rodina na obrazovkách objeví první řada dnes již legendárního seriálu. Další díl vás pak čeká v neděli místo Případů mimořádné Marty. „Seriál Policie Modrava nevznikal vůbec lehce, jak se může na první pohled zdát. V září 2008 jsem natočil pilotní díl seriálu, který se jmenoval Za lepších okolností. Měl obrovský divácký ohlas. Od vedení Novy jsme pak dostali zadání napsat dalších patnáct dílů. Trvalo nám to téměř dva roky a pak vypukla celosvětová finanční krize a celý projekt se zastavil. Dovedete si představit, jak jsme se se spoluscenáristou Mirkem Vaicem cítili,“ vzpomíná na krušné počátky vzniku Policie Modrava filmový hitmaker Jaroslav Soukup.

FOTO:  TV Nova

​Krize se ale zažehnala a seriál se po pauze vrátil do vysílání. Češi krimiseriály milují a Policie Modrava je toho jen důkazem. Důkazem, který vás, diváky televize Nova, usvědčuje z toho, že jste skvělí a věrní fanoušci a Policie Modrava vám tak může o prázdninách dělat příjemně tajemnou společnost během úterních a nedělních večerů.

Kriminální seriál Policie Modrava sledujte každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově. A pokud vás zajímá zákulisí vzniku téhle legendární kriminálky, podívejte se na dokument Policie Modrava Jaroslava Soukupa, který najdete na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady