
Sedmý díl s názvem Návrat kovboje začíná módní přehlídkou, na které je přepadena a oloupena jedna z modelek. Co jí zloděj ukradne? Když je ještě k tomu v hotelu nalezen mrtvý muž, policistům se leccos začne spojovat! Kam až je stopy zavedou?
Modelka na sobě měla náhrdelník za milion korun! Komu se zachtělo rychlého a snadného výdělku takovéto částky? To zdaleka není jediná záhada, kterou policejní tým Jany Vinické bude vyšetřovat.
V Hotelu Srní je nalezen na pokoji mrtvý muž. Je to Čechoameričan Zdražil, rodák od Sušice. Zdá se, že zemřel na selhání srdce při milostných hrátkách. Pitva však objeví v jeho krvi velkou dávku barbiturátů, léků s vysokým tlumícím účinkem na nervy.
Policisté pátrají v jeho minulosti. Zjistí, že Zdražil byl zapleten do loupeže v klatovském klenotnictví před 30 lety. Ukradené šperky se nikdy nenašly. Shodou okolností dva dny před jeho smrtí byla na módní přehlídce v hotelu přepadena jedna z modelek a lupič jí ukradl drahý briliantový náhrdelník. A Čechoameričan Zdražil tam byl také!
Spojuje něco oba případy? Jak oba trestné činy kapitánka Vinická s kolegy vyřeší?
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Stránská versus Holán: Viděli se poprvé a hned došlo na sex! Co ještě v duelu prozradili?
Sledovali jste 6. díl Policie Modrava pozorně? Vyzkoušejte si náš TEST!