Obrovský úspěch Policie Modrava: Stala se nejsledovanějším pořadem celého týdne!

Skupina Nova v neděli 11. 9. 2022 v prime time kralovala televizní sledovanosti ve všech hlavních cílových skupinách. Souhrnně svým programem zaujala 38,97 % diváků v cílové skupině 15–54 let u TV.

Policie Modrava byla vrcholem celého týdne, kdy další premiérový díl sledovalo v neděli 11. 9. 2022 večer 1 612 000 diváků v CS 4+. Stala se tak nejsledovanějším pořadem celého týdne u diváků starších 4 let. Nová epizoda s názvem Žena se širokým srdcem zaujala 33,23 % diváků v CS 15–54 u TV. V tomto díle tým kapitánky Jany Vinické musel vyšetřit brutální vraždu mladé ženy, která byla nalezena před domkem v Knížecí Huti. Oběť sice byla vdaná, ale zároveň měla i početné milence, čímž se okruh podezřelých rozšířil.

FOTO:  TV Nova

​„Uplynulý týden byl pro Skupinu Nova opět ve znamení velkého úspěchu. Souhrnně svými pořady v hlavním vysílacím čase zaujala 36,92 % diváků u televizních obrazovek v cílové skupině 15–54 a opět tak potvrdila své dominantní místo na televizním trhu. Velmi nás těší, že jsme si i po povedeném létě udrželi také na podzim přízeň televizních diváků,“ řekla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Související videa

Soňa Norisová
Soňa Norisová

Diváci mohou seriál Policie Modrava sledovat každou neděli ve 20.20 na TV Nova a vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 12. září 2022

Zajímá vás, jak oblíbený seriál Policie Modrava vznikal? Podívejte se na nový dokument s Jaroslavem Soukupem!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady