Konec jedné éry i veliké překvapení! Co tvůrci odhalili o čtvrté řadě Policie Modrava?

Televize Nova si na podzim připravila pro diváky premiérovou čtvrtou řadu oblíbeného kriminálního seriálu Policie Modrava, ve kterém nebude chybět kapitánka Vinická a její tým. Těšit se můžete také na prostředí Šumavy, kde se seriál odehrává a kam se každoročně vydávají jeho fanoušci. A v nové řadě čeká diváky jedno veliké překvapení!

Soňa Norisová se v roli zkušené kriminalistky Jany Vinické vrátí na podzim v osmi dílech na obrazovky TV Nova. Když jsem se od pana režiséra dozvěděla, že další série bude, měla jsem smíšené pocity, protože i vzhledem k situaci okolo pandemie covidu člověk nevěděl, co může čekat. Takže jsem si říkala, že radši počkám a nebudu se moc těšit, ale jsem ráda, že to nakonec vyšlo, svěřila se herečka.

Bude to ale naposledy, co diváci oblíbenou partu uvidí pohromadě. Čtvrtá řada seriálu Policie Modrava bude podle slov režiséra Jaroslava Soukupa tou konečnou. Je to absolutně naposledy. To je mé pevné rozhodnutí. Já ten seriál nechci dál zkazit a myslím si, že ve dvou lidech to byla vyčerpávající práce a čtyřicet dílů je dost. Já nechci, aby pak lidi při dalších dílech řekli, že už to není ono, vysvětlil režisér a spoluscenárista Jaroslav Soukup, který dal seriálu život.

FOTO:  TV Nova

​Kromě Soni Norisové se v seriálu objeví Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Matěj Dadák, Jaroslava Stránská nebo Taťjana Medvecká. A chybět nebudou ani krásné scenérie Šumavy, které budou v seriálu díky natáčení pomocí dronů ještě krásnější. Ve čtvrté řadě Policie Modrava se diváci mohou těšit na všechny své oblíbené postavy z řad policistů i místních a samozřejmě na osm nových napínavých kriminálních případů zasazených do krásného prostředí Šumavy. Co se týče soukromých linek, mohu slíbit jedno velké překvapení, na které si však diváci budou muset počkat až na závěrečné díly seriálu, prozradila Iva K. Jestřábová, dramaturgyně seriálu.

Čekání na novou řadu si můžete zkrátit reprízami třetí série, kterou vysílá TV Nova každou neděli od 20:20. A všechny epizody najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady