Čtvrtá řada Policie Modrava: Které postavy se vrátí v dalším pokračování?

Na podzim se mohou diváci TV Nova těšit na čtvrtou řadu oblíbeného krimi seriálu Policie Modrava, který ukazuje krásy Národního parku Šumava. Před kamerou se sešly všechny oblíbené postavy. A do režisérského křesla znovu usedl Jaroslav Soukup.

V čele vyšetřovacího týmu zůstává kapitánka Vinická v podání herečky Soni Norisové. „Jsem šťastná, je to pro mě návrat k něčemu, co tak dobře znám a co mám ráda, ať už je to postava Jany Vinické, nebo herečtí kolegové, či štáb. Mám až osobní pocit, že se sem vracím jako za rodinou.“

Herečka bude dohlížet na Filipa Tomsu, Matěje Dadáka, Jaroslavu Stránskou, Zděňka Palusgu, Jana Moczku a další. V nových dílech také uvidíte oblíbené hvězdy Janu Bouškovou, Taťjanu Medveckou nebo Jaroslava Satoranského: „Je to pro mě srdeční záležitost, na natáčení se moc těším. Také mám velkou radost z pozitivních reakcí a ohlasů na seriál ze svého okolí.“

FOTO:  TV Nova

Na nových zápletkách, které diváci uvidí už na podzim, pracoval znovu režisér a spoluscenárista seriálu Jaroslav Soukup, který musel také vybírat lokace pro natáčení. Největší dřina je najít dobré příběhy a těch deset měsíců to psát,“ vysvětlil Soukup. Šumava, do které jsou příběhy zasazeny, je režisérovi velmi blízká, jelikož si zde pořídil chalupu. Díky tomu se v seriálu objevuje jedinečná atmosféra tohoto koutu Česka. 

​Policie Modrava je u diváků TV Nova oblíbená už od roku 2015, kdy se první série stala nejúspěšnějším českým kriminálním seriálem. Fanoušci si proto nenechali ujít natáčení čtvrté řady a byli odhodláni hodiny čekat na své hrdiny i v nepříznivých podmínkách. Nedávno se například strhl souboj o chalupu, kterou využil štáb pro své natáčení. Podle Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ji nový vlastník vydražil za více než 2,5 milionu korun.

FOTO:  Archiv TV Nova

Čekání na novou sérii si můžete zpříjemnit sledováním repríz třetí řady, a to každou neděli od 20:20 na Nově. Všechny epizody seriálu najdete na Voyo! Ukázky a bonusy pak sledujte na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady