Noční adrenalin v Ordinaci: Natáčení v mrazu dalo hlavním hrdinům zabrat

Noční šichta v lese, sněžení a poslední letošní mrazy. Tak probíhalo natáčení scény, která se v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 objeví už ve čtvrtek 8. června. V hlavních rolích se představí Martin Zounar a Rosalie Malinská alias Bobo a Bianka. Proč se točilo v lese a jak na adrenalinovou noc vzpomínají?

Typický Bobo Švarc, pomysleli si diváci, když viděli, že i u závěrečných státnic medicíny, navíc opakovaných, je odhodlaný podvádět. Střih! Najednou Švarc tvrdí: „Já tady důstojně počkám na svoji smrt, než mě nad ránem ohlodají vlci. Zasloužím si to.” Co to říká, co se děje? 

Dominika se zhroutila

Ten tahák nakonec nepotřeboval, ovšem při jeho nešikovnosti byl stejně odhalen. Bohužel vzhledem k tomu, že ho psala Dominika (Tereza Těžká), dostala vyhazov ze školy za podvod ona, nikoli její vykutálený spolužák Bobo Švarc (Martin Zounar). Ten dokonce uspěl na výbornou. Dominika, nejsvědomitější ze svědomitých, se zhroutila a opustila s přítelem Markem (Štěpán Benoni) Kamenici. Neznámo kam. Jen její kamarádka Bianka (Rosalie Malinská) tuší, že někam na čerstvý vzduch, daleko od lidí. Vyčistit si hlavu, rozmyslet si, co dál.

Naštvanou a zlomenou Dominiku by ale ani ve snu nenapadlo, že Bobo bude schopen sebereflexe, o svém prohřešku bude přemýšlet a zkušební komisi se po několika dnech přizná. Ale i zázraky se občas dějí, a tak Dominika dostane šanci absolvovat zkoušku ještě jednou. Opravný termín jí je ale stanoven hned na následující den! A Dominika ani Marek nejsou k zastižení! Kde není civilizace, není ani signál. Co teď, když se počítá každá minuta? 

Bobo zalarmuje veřejnost

„Bobo má naštěstí fantazii! Zavolá do rádia, zda někdo neviděl auto s poznávací značkou xy. Dostane indicie a s Biankou se vypraví hledat Dominiku do hlubokého lesa,” přibližuje Martin Zounar zápletku a k samotnému natáčení říká: „Poslední zima byla v Praze a okolí velmi mírná. Po novém roce sněžilo snad jednou a samozřejmě zrovna když jsme celou noc natáčeli naši cestu lesem. Bloudíme, já padám ze srázu, fouká ledový vítr a sníh, co diváci vidí, není ani náhodou umělý! Že mi Ordinace nabídne i takový zážitek, jsem netušil. Tedy až do oné noci…” 

Bobo a Bianka
Bobo Švarc (Martin Zounar) bude v Ordinaci bojovat o život.  |  FOTO:  TV Nova

Mleli jsme z posledního

Představitelka Bianky Rosalie Malinská Martina doplňuje: „Bylo to hustý. Nejen pro nás dva, ale i pro štáb. K ránu už jsme sice všichni mleli z posledního, necítili nosy ani prsty na rukách i nohách, ale stejně to byl zážitek. Navíc když hrajete vedle Martina, čas ubíhá rychle. Nikdy totiž úplně netušíte, co se stane za pár vteřin, s jakým překvapením na všechny vyrukuje. Miluju tu improvizaci s ním!” 

Bobo a Bianka
Rosalie Malinská vzpomíná, že noční natáčení v mrazech dalo všem na place zabrat.  |  FOTO:  TV Nova

Co se bude dít v Ordinaci?

Kromě nočního dobrodružství se diváci ve čtvrtek 8. června dočkají na Voyo dalšího dramatu v trojúhelníku Čestmír-Alena-Ondřej (Petr Rychlý, Michaela Badinková, Jiří Böhm). Ztratí se totiž malý Ben! Do toho má Alena úporné bolesti břicha a vůbec to s ní nevypadá dobře. O Johance (Sabina Rojková) se nově šušká, že si po neúspěchu s Patrikem (Patrik Děrgel) okamžitě něco začala s Jáchymem (Lukáš Hejlík), stále ještě manželem své sestry Evy (Patricie Pagáčová). A navíc udělá pěkný průšvih v práci! Týká se jejího kamaráda Felixe (Antonio Šoposki). 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady