Dvojitá nevěra v Ordinaci! V hlavních rolích Čestmír Mázl a Bibi Márová

V novém dílu Ordinace, který bude na Voyo už 11. května, prožijí diváci se dvěma ústředními hrdiny situaci, kdy oba cítí, že jsou ve vztahu jaksi navíc. Prvním je Petr Rychlý jako Čestmír Mázl, druhou Marika Šoposká v roli Bibi. Co se jim přihodí?

To podezření měl Čestmír už nějakou dobu: Alena (Michaela Badinková) už zase není pouze jeho ženou, i když se tak vehementně tváří. Opět totiž navázala poměr s medikem Ondrou (Jiří Böhm), s nímž se tajně schází za Čestmírovými zády.

Čestmír Alenu přistihne

„Už to vypadalo, že Čestmírův život bude opět zalitý sluncem, jenže stojí před dalším dilematem. Ačkoli se mu daří v práci, o osobním životě to neplatí. Svou ženu podezříval už nějakou dobu a nyní, když Alenu přistihl s Ondrou, jak si jedou užít na tajné místo, se mu domněnky bohužel potvrdily,” říká Petr Rychlý.

Čestmír, Alena, Ondra
Čestmír odhalí, že ho Alena podvádí s Ondrou.  |  FOTO:  TV Nova

​A pokračuje: „Jako Petr to Čestmírovi ani trochu nezávidím. Jeho psychika je stále křehká, každý den je pro něj velikou výzvou, kdy potřebuje přirozenou oporu svých blízkých. V tomto případě ani tak nejde o samotnou nevěru jako spíše o to, že mu Alena lže. Přirozeně to cítí jako velikou zradu. Na druhou stranu už dobře ví, že se jeho manželství nikdy nevrátí do starých, romantických kolejí. A vrátí se ještě vůbec někam?”

Bibi taky odhalí nevěru

Ani Bibi neprožívá šťastné chvíle, ačkoli v ně po návratu ze zahraničí doufala. Minule ji nepříjemně překvapil polibek manžela Patrika (Patrik Děrgel) s Johankou (Sabina Rojková) a investovala emoce do toho, aby svému muži odpustila. Věřila mu, když jí vylíčil, že se nejedná o lásku, nýbrž o momentální pomatení, ale bohužel hned další den se dozví, že Patrik nemluví pravdu. Nechtěně totiž vyslechne rozhovor, v němž se Johanka svěří Běle (Zlata Adamovská), že se do Patrika zamilovala a úplně stejně je na tom i on.

Bibi a Patrik
Bibi se dozví, že Patrikova pusa s Johankou nebyla nevinná.  |  FOTO:  TV Nova

​Seriálovou situaci hodnotí Marika Šoposká, představitelka Bibi, následovně: „Bibi trochu naivně věřila Patrikovi, že mezi ním a Johankou nic není. Ale potom, co vyslechla rozhovor mezi Bělou a Johankou, si to samozřejmě nenechá líbit a znovu konfrontuje Patrika, aby jí řekl, co se opravdu děje. Myslím, že Ordinace už dávno není jen růžová a pohádková, ale ukazuje divákům situace, které se můžou stát kdykoli komukoli z nás.”

Co se bude dít ve čtvrtek v Ordinaci?

Filip (Adam Vojtek) se vrací v pořádku domů. Iveta (Kateřina Brožová) žádá po Mázlovi, aby provedl gynekologický zákrok. Zkušený lékař však tuší, že tady něco nehraje. A záchranářka Zita (Jana Holcová), potažmo celá nemocnice, čelí agresivním komentářům k případu, kdy zachránila ukrajinskou dělnici, zatímco česká zemřela. 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady