Patricie Pagáčová vyrazila za exotikou: Svatební fotky od moře a zapomenuté výročí!

Herečka Patricie Pagáčová vyrazila na jaře s rodinou na exotickou dovolenou. Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 přiznává, že se dovolená ve třech značně vymyká těm, na které byli zvyklí jen sami ve dvou.

S manželem Tiborem Pagáčem a téměř dvouletou dcerou Bibi odletěla herečka na Srí Lanku, odkud se na sociálních sítích podělila o krásné snímky. Je ale jasné, že s miminkem už to není takový relax, na který byli s manželem zvyklí v minulosti. 

Žádné válení

„Je to rozdíl. Dcera přes den ještě spí, takže vždycky, když jsme měli s manželem tu hodinu někdy i dvě, tak jsme moc nevěděli, co máme dělat. Člověk si zvykne, že den s dítětem je hodně aktivní a není to žádné válení. Je to velká změna, ale je to moc hezké, protože s dítětem je to najednou úplně jiný život, víc aktivní a musíte pořád něco dělat,“ prozradila v rozhovoru pro nova.cz představitelka zdravotní sestry Evy z Ordinace.

Zapomenuté výročí a druhá svatba?

Kromě veselých snímků z pláže s fanoušky sdílela také romantickou fotku s manželem, na které to vypadá, že v rámci výročí slavnostně obnovili manželský slib. Opak je ale pravdou.

„Tak jsme tady oslavili výročí ve velkém stylu! Kecám… Že jsme měli výročí jsme si uvědomili až druhý den a ten oltář taky není náš. Vlezli jsme tam u snídaně, než se vrátil ženich s nevěstou z focení,“ pobavila herečka fanoušky.

​S Patricií Pagáčovou jsme v rozhovoru probrali i život její seriálové postavy Evy Kalinové. Proč Evě a Vilíkovi (Roman Štabrňák) příliš nefandí v založení rodiny? Jaký má Patricie vztah se svou reálnou sestrou? To všechno se dozvíte ve videu.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady