Zlata Adamovská

Zlata Adamovská

O tom, že se stane herečkou, snila už na základní škole. Později studovala státní konzervatoř a první televizní a filmové role začala dostávat již jako studentka. Od té doby jich ztvárnila spoustu a lze ji považovat za jednu z nejobsazovanějších hereček u nás. Z výrazných rolí třeba jmenovat ty ve snímcích Princ a Večernice, Lev s bílou hřívou, Mladý muž a bílá velryba, Lásky mezi kapkami deště či v seriálu Hříchy pro pátera Knoxe. Celou kariéru se rovněž věnuje divadlu a dabingu. Jako pediatričku Bělu Valšíkovou ji příznivci Ordinace milují již spoustu let, spolu se seriálovým i skutečným manželem Petrem Štěpánkem tvoří jeden z jejích pilířů. 

Narození
9. březen 1959 (64 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

plk. Věra Beránková

Vedoucí kriminálky

MUDr. Běla Valšíková

Běla Valšíková je pediatrička, která má životní nadhled a pro ostřejší slovo nejde daleko. V seriálu začínala v tzv. růžovce, kde vystřídala spoustu skvělých kolegů. S muži to ale neměla vůbec jednoduché. Nyní to vypadá, že Běle nic nechybí. Je primářkou na novém oddělení pediatrie a žije spokojený život s Eduardem.

Zlata Adamovská
Myslím si, že by se v životě Valšíkových mohla objevit vnoučata. Vyprovokují vás k aktivitám. Takovou linku bych uvítala.

Související články

Zlata Adamovská na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady