Vánoční songy hvězd TV Nova. Které hity vás naladí na vánoční vlnu?

Představit si Vánoce bez koled snad ani nejde. Téměř v každé rodině zní písničky jako Tichá noc, Rolničky nebo Půjdem spolu do Betléma. Kromě koled si ale můžete pustit songy, kterých se ujaly známé hvězdy. Vánoční atmosféru u vás doma navodí například Marek Ztracený s Hanou Zagorovou, skupina Slza nebo Lucie Borhyová.

Nalaďte se na Vánoce ještě pár dní před tím než svátky vypuknou. Vánoční písně jsou pro tuto příležitost ideální a my jsme pro vás vybrali pár z nich, kterých se ujaly známé celebrity a zpěváci.

Splněné přání

Oblíbená moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová se letos rozhodla nadělit fanouškům dárek v podobě písničky Splněná přání. Jedná se o její první vánoční píseň, kterou vydala a o které dlouho snila. V klipu si s ní zahrály a zazpívaly také její dvě děti – Linduška a Lucas.

Vzpomínky

Rybníky a louže už zamrzaj, všude to klouže a dětem sny se zdaj... takhle začíná píseň Marka Ztraceného a Hany Zagorové s názvem Vánoce jako dřív. A fanoušci si zesnulou zpěvačku připomínají při pouštění této vánoční písně. „Navždy v srdci. Odešla další velká legenda co znají všechny generace. Odpočívejte v pokoji Haničko,“ napsal posluchač v komentáři na Youtube.

Hvězdy Ordinace

Vánoční song vydala letos i skupina Slza, která si do klipu pozvala herce ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Zlatu Adamovskou a Petra Štěpánka. V klipu si s nimi zahráli členové skupiny – Petr Lexa a Lukáš Bundil a také herečka Anna Dvořáková a herec Jan Komínek, kterého diváci TV Nova vídali v seriálu Anatomie života.

Tak trochu vánoční píseň

Vánoce oslavil také Ondřej Ruml písní Štěstí zdraví aneb Tak trochu vánoční píseň, kterou fanoušci hodnotili jako velmi povedenou. Zpěvák se kromě vlastní tvorby věnuje také herectví a přijal roli Karla Gotta v pokračování minisérie Iveta.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady