Kamera, klapka, vztah! Které slavné české páry svedla dohromady práce?

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se to vztahy na pracovišti jenom hemží! Manželé Valšíkovi, Zdena a David Suchý, Hanákovi, ale i nově vznikající pár Darina Márová a Bobo Švarc. Ti všichni jsou klasickým příkladem toho, že minimálně v seriálové Kamenici neplatí přísloví: Co je v nemocnici není pro mě! A co teprve taková Ulice nebo Pan Profesor? A o Love Islandu ani nemluvě!

Ale zpátky do reality! Noční natáčení, dlouhé přejezdy, ale i čekání v zákulisí na zvolání slova „akce“! To je naprosto ideální podhoubí proto, aby v nich vyklíčil zárodek nového vztahu. A že se to v českém podnebí stalo nejednou!

Ordinace v růžové zahradě

Dlouhodobé seriály jsou pro takové lásky na pracovišti úrodnou půdou. Za roky natáčení se ze štábu stane jedna velká rodina, a to pak pomyslná jiskra přelétne velmi snadno.

„Přišel pan docent z Lionu a bylo vymalováno,“ popsala tenkrát Zlata Adamovská vztah v Ordinaci. Že už s Petrem Štěpánkem tvoří pár i mimo kamery, se ale provalilo až později. „To se nedá říct, že se to stalo tehdy a tehdy,“ řekl Petr Štěpánek pro TV Nova. „Prostě jsme se potkali v určité době za určitých okolností a v tu ránu to prostě bylo!“

Manžele v seriálu i ve skutečnosti

Do Ordinace nastoupili jako manželé Táňa a Patrik Márovi. A ačkoliv je seriálový osud rozdělil a oba už mají v Kamenici nové partnery, manželé Markéta a Patrik spolu zůstávají i nadále. A rodinka se rozrůstá. Sympatický mladý pár nám sdělil, že partnery hráli před kamerou poprvé a moc jim to vyhovovalo. „Hrát pár není složité, spíš nepřirozené v tom, že když si dáme doma pusu, nikdo nás u toho nevidí. Tady na nás kouká patnáct lidí ze štábu. Asi se víc stydím dát pusu Markétce, než kdyby to byla nějaká kolegyně,“ svěřil se Patrik.

Galerie

Iveta

O tom, zda při natáčení minisérie Iveta vznikl nějaký nový herecký pár, zatím informace nemáme. Ale před třiceti lety zahořela zpěvačka Iveta Bartošová na place filmu Svatba upírů láskou ke svému kolegovi a tehdejšímu miláčkovi českého publika Rudolfu Hrušínskému nejmladšímu. Ze strany Bartošové šlo tehdy bohužel jen o románek na jednu noc, a tak zatímco se ona po natáčení vrátila domů ke svému partnerovi Ladislavu Štaidlovi, Hrušínský si ještě dlouho lízal rány. „Rudla mi potom dokonce na dveře mého pokoje v hotelu, kde jsme spali, napsal rtěnkou: ,Miluji tě. Ale já jsem věděla, že ten vztah nemá smysl, byl to zkrátka jenom úlet,“ vzpomínala v rozhovorech na osudový románek Bartošová.

Galerie

MasterChef

Je to k nevíře, ale už i do kuchařské reality show se nám vloudily city. Poprvé v historii soutěže MasterChef to před kamerou... tedy asi spíš před sporákem, zajiskřilo. Soutěžící Vojta a Betty se nám totiž dali dohromady! „Myslela jsem si, že mám něco v zubech, jak na mě Vojta pořád koukal,“ svěřila se Betty s pocity, kdy to mezi mladými kuchaři teprve jiskřilo. Vojta přiznal, že si své budoucí partnerky poprvé všiml už na chodbě v ateliéru, kde se čekalo na castingové vaření. „Asi jsem ještě nepřišla na nic, co by mi na Vojtovi vadilo,“ řekla čerstvě zamilovaná Betty, která se hned po skončení natáčení nastěhovala k Vojtovi do bytu.

Tajemství divadelních šaten

Zkoušení divadelní inscenace je dlouhý, ale hlavně psychicky náročný proces. Není divu, že i tohle prostředí funguje jako líheň nových vztahů.

Své o tom ví herečka ze seriálu Ulice Linda Rybová, která se právě v divadle dala dohromady se svým hereckým kolegou Davidem Prachařem. Když se vztah s tehdy ženatým hercem provalil, Rybová si prošla peklem. Byla za klasickou potvoru, která odloudila tátu od rodiny a schránku jí tenkrát plnily nenávistné dopisy. Pár spolu tenkrát tvořili i v Ordinaci, kde si téma nevěry pořešili i před kamerou. To, že nešlo jen o nějaký románek, ale už světu dokázali. Rodinka se rozrostla o tři potomky a herci spolu žijí nadále.

​Takový herec Saša Rašilov dokázal hned dvakrát, jak tvůrčí může být divadelní prostředí. Nejen, že se na divadelních prknech seznámil se svojí první manželkou Vandou Hybnerovou, podruhé mu v očích zajiskřilo při pohledu na mladší kolegyni Lídu. S tou nyní tvoří krásný pár a vychovávají dvě malé holčičky.

Skrz hledáček kamery

Skrz čočku kamery je na herečky moc hezký pohled. A dlouho do ní asi hleděl režisér Biser Arichtev, který si tímto způsobem vyhlídnul současnou manželu Veroniku. To, že sbližuje nejen kamera, ale i tanec, dokázali Jitka Čvančarová a Petr Čadek, kteří tvoří pár už víc než jedenáct let. A co teprve takové partnerské stálice, jakými jsou Marek Eben s manželkou Markétou nebo Václav Vydra s Janou Bouškovou.

Prostě láska kvete nejen v každém věku, ale i v každé divadelní, filmové nebo seriálové šatně!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady