Jiskření na place Teorie velkého třesku: Kdy si Kaley Cuoco a Johnny Galecki přiznali své city?

Legendární sitcom Teorie velkého třesku o partičce ztřeštěných vědců si zamilovaly miliony diváků po celém světě. Jeden z nejkrásnějších párů v seriálu tvořili Penny a Leonard. Mezi jejich představiteli to ale neuvěřitelně jiskřilo i ve skutečnosti!

Začátek jejich vztahu nebyl ale úplně jednoduchý. Co museli překonat? A proč se před ostatními schovávali?

Láska na první pohled

Když se seriál začal v roce 2007 natáčet a vysílat, herečka Kaley Cuoco zažila onu pověstnou lásku na první pohled! „Byla jsem na začátku do Johnnyho velmi zamilovaná. A ani jsem se to nesnažila skrývat,“ přiznala herečka v knize The Big Bang Theory: The Definitive, Inside Story of the Epic Hit Series, kterou detailně rozebral časopis Vanity Fair.

FOTO:  TV Nova

Nafoukaný Johnny

V té době ale oba randili s někým jiným. Zpočátku Kaley přišel Johnny celkem nafoukaný. Nejspíš to ovšem bylo tím, že neměl nejmenší tušení, že by se kolegyni mohl líbit. „Mám zdravé sebevědomí, ale abych pochopil, že se mnou někdo flirtuje, je potřeba mě skoro udeřit do hlavy,“ reagoval na to Johnny Galecki.

FOTO:  TV Nova

Chemie při natáčení

Ještě než spolu začali chodit, byla chemie mezi nimi velmi patrná i během natáčení. O tom se ostatně může každý divák přesvědčit sám při sledování první série. Jejich úplně první polibek v šestém díle byl zároveň premiérou i pro jejich představitele.

První polibek

Oba herci byli z této scény dost nervózní, protože je zvláštní líbat se „jen jako“ s někým, kdo se vám líbí doopravdy. „Věděla jsem, že v tom outfitu kočičky vypadám opravdu roztomile, takže jsem ze sebe měla dobrý pocit,“ okomentovala to vtipně Kaley. Johnny jí totiž předtím kostým pochválil, čímž částečně prolomil prvotní ostych.

FOTO:  TV Nova

Záchrana z výtahu

Zlom nastal během čtrnácté epizody, když ve snové sekvenci zachraňuje Leonard Penny z výtahové šachty. I když natáčení nebylo úplně příjemné, právě tehdy pochopili, že už déle nemůžou popírat to, co k tomu druhému cítí. Johnny potom už dál neotálel a pozval Kaley na drink. Když se pak začali v baru líbat, už nebylo cesty zpět.

Skrývání

I když to Kaley chtěla druhý den říct úplně každému na place, Johnny ji přesvědčil, že bude moudřejší nechat si to zatím pro sebe. Nechtěl totiž vyvolat zbytečnou paniku, protože by se ostatní mohli začít obávat toho, že jejich vztah ohrozí natáčení. Kvůli tomu ho ze začátku skrývali. Jednou je dokonce na parkovišti načapal jeden z hlavních tvůrců Chuck Lorre!

FOTO:  TV Nova

Profesionálové

Ani jeden z nich ale nedopustil, aby jim vztah zasahoval do práce. „Nikdy jsme neměli sex v šatnách nebo něco podobného. Nic takového bych v životě neudělala,“ svěřila se představitelka Penny. Podle nich právě jejich vztah mimo kameru pozitivně ovlivnil i to, že tak dobře fungovala dynamika Penny a Leonarda na obrazovce. I když se herci v roce 2009 rozešli, dokázali si k sobě opět najít cestu jako kamarádi a vědí, že se na toho druhého mohou vždy spolehnout.

Seriál Teorie velkého třesku sledujte každý den na Nova Fun!

Sdílet
  • #Chuck Lorre

Nejnovější videa

Články