Porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová v Ordinaci stanula před pěveckou porotou. Jak to dopadlo?

Nejprve ji kolegům představil Švarc (Martin Zounar) a všichni si klepali na čelo. I když dostal následně od Dariny (Mahulena Bočanová) padáka, Popelka žije dál. O čem je řeč? O charitativním představení, které se v Ordinaci právě začíná zkoušet.

Své party v něm už mají jisté například Ludva (Zdeněk Godla) nebo Suchý (Jan Čenský), ovšem ideální představitelka Popelky, zdravotní sestra Johanka (Sabina Rojková), roli právě odmítla. Co si teď režisér Patrik (Patrik Děrgel) s asistentem Vilíkem (Roman Štabrňák) počnou? Na novou Popelku je třeba okamžitě vyhlásit konkurz! Štěstí, že se do něj přihlásí Eva Kalinová (Patricie Pagáčová)! Nebo to naopak znamená zmar a neštěstí? 

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová jako porotkyně SuperStar.  |  FOTO:  TV Nova

V opačné roli

Dvakrát byla porotkyní SuperStar a během castingů musela vidět leccos. Spoustu pěveckých výkonů, které jí vyrazily dech. V dobrém i špatném slova smyslu. Adepty na příští hvězdu pop music se nebála mnohdy hodnotit i přísně, takže o to víc jsou teď všichni napjatí, do jakého pěveckého tábora se zařadí sama Patricie Pagáčová.

Ve velkém stylu

„Slibuji divákům Ordinace, že se mají opravdu na co těšit. Hlavně ti, co mají rádi moje videa na Instagramu, v nichž s velkým nadšením zpívám za volantem, nebudou věřit vlastním uším. Zazářím totiž ve velkém stylu!” směje se Patricie.

Patricie Pagáčová
Vrchní sestra Eva (Patricie Pagáčová) zabojuje o hlavní roli Popelky.  |  FOTO:  TV Nova

​​Patricie Pagáčová

A dodává: „Postava Evy, kterou v Ordinaci hraju, je pěvecky úplně marná. Zkusí tři lidovky, všechno falešně, všechno na nápěv úplně jiné písničky. Prostě tragédie. Ujišťuju všechny, že já jsem na tom přece jen lépe. A to, že nezpívám, jsem musela hrát. Nutno uznat, že zpívat tak, aby to znělo falešně, zase taková legrace není, jde o celkem náročnou hereckou disciplínu. Navíc se při tom snadno odbouráte, když se vám kolegové pořád smějí. Během natáčení mého konkurzu jsme všichni dostali hned několik záchvatů smíchu. Nedivím se.” 

Co se odehraje v Ordinaci?

Kromě zábavného castingu Popelky, kde se podobně jako Patricie blýskne Hana Kusnjerová, se v novém dílu Ordinace diváci dočkají překvapivé konfrontace Aleny (Michaela Badinková) s Ivetou (Kateřina Brožová), novou kamarádkou Čestmíra (Petr Rychlý), nebo velmi dramatického jednání Lívie (Zdena Studenková). A v samém závěru čtvrteční epizody se nečekaně objeví postava z nedávné minulosti… 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady