Nový vztah v Ordinaci? Kateřina Brožová práskla, co čeká Ivetu s Čestmírem

Znají se spoustu let. Jsou kolegové i přátelé. Nyní Petra Rychlého a Kateřinu Brožovou spojila Ordinace v růžové zahradě 2 a jejich dějová linka v seriálu odstartuje už 16. února.

Čestmír Mázl, ikonická postava projektu, která se v něm jako pouze jedna ze dvou (druhou je barmanka Lucie v podání Ivany Jirešové) objevuje od vůbec prvního dílu, a nováček Iveta Pánková, jíž v Ordinaci čeká dramaticky turbulentní budoucnost. Co postavy svedlo dohromady a co na Petra Rychlého „práskla” Kateřina Brožová

Vznikne přátelství nebo bližší pouto?

K prvnímu sblížení mezi Čestmírem a Ivetou dojde již tento čtvrtek. Koupil kytici, aby se omluvil Aleně (Michaela Badinková) za své nevypočítavé chování související s posttraumatickou poruchou. Na poslední chvíli si však své promiň manželce rozmyslí a s květinou zamíří k food trucku. Ten patří Ivetě, kterou před časem rozrušený Čestmír při náhodném setkání srazil k zemi a nechtěně jí ublížil. A tak se jí teď dojemně omluví. „Nejste vy ten doktor, jak ho unesli v Mexiku?” odpoví mu lakonickou otázkou Iveta.

​Ano, v Ordinaci se právě rodí nový vztah. Bude intenzivní. Čím bude naplněn? Přátelstvím? Nebo láskou? Vyrovná se díky Ivetě Čestmír konečně se svým mexickým traumatem? A co na Ivetu jeho žena Alena? Otázek vyvstává až příliš. Než na ně diváci v Ordinaci dostanou odpovědi, má pro ně představitelka Ivety Kateřina Brožová vyznání. Netýká se přirozeně nikoho jiného než Petra Rychlého. 

Ordinace - Petr Rychlý a Kateřina Brožová
Iveta i Čestmír si v minulosti prožili trauma.  |  FOTO:  TV Nova

Kamarádi z divadla 

„Sama tomu nemůžu úplně věřit, ale je tomu skutečně tak - s Petrem se znám už třicet let, potkali jsme se ještě v devadesátkách. Ve třeťáku na DAMU jsem byla oslovena k první spolupráci s Divadlem na Vinohradech, šéfovala mu tehdy Jiřina Jirásková a Petra přijala do angažmá. Setkávali jsme se na jevišti, léta spolu hráli, a pak jsme oba Vinohrady opustili. Naše cesty po čase spojila Nova a její zábavné pořady. A díky Tomáši Töpferovi jsme se opět sešli i na Vinohradech, kde jsem v inscenaci Hašler hrála Petrovu ženu. Po ní jsme se na tomto jevišti střetávali ještě dalších deset krásných let.”

Téměř sousedé

V osobnějším duchu Kateřina Brožová dodává: „I když se potom naše cesty opět rozešly, nikdy jsem Petra neztratila takzvaně z dohledu. Už jen proto, že bydlíme nedaleko od sebe a občas jsme se potkali třeba v obchodě. Troufám si tvrdit, že se z nás za tu dobu stali přátelé. Když se vidíme, bavíme se i o jiných než pracovních věcech. Jeden druhému poradíme. Vím, že se na Petra můžu spolehnout, on zase na mě. Navzájem si prostě věříme. A jako kolega je super - vždy skvěle připravený, empatický, soustředěný, na druhou stranu často natáčení odlehčí vtipem nebo historkou. Což se v případě příběhu Ivety a Čestmíra celkem hodí, protože žádná limonáda to rozhodně není.”

Ordinace - Petr Rychlý a Kateřina Brožová
Kateřina Brožová a Petr Rychlí jsou nejen kolegové z divadla a televize, ale také přátelé.  |  FOTO:  TV Nova

Co tento týden přinese Ordinace?

Kromě Ivety a Čestmíra se tento čtvrtek mohou diváci Ordinace na Voyo těšit na bouřlivou reakci personálu, když jim novopečený a již teď značně neoblíbený primář Švarc (Martin Zounar) oznámí, že budou povinně hrát v charitativním představení, které vylepší jeho mediální obraz. Lívia (Zdena Studenková) se vnutí do domácnosti Hanákových (Jana Holcová a Radim Fiala), čímž se o krůček přiblíží pomstě ze prvorozeného syna. A na samém konci čtvrtečního dílu čeká obrovské překvapení! 

​​Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady