Kateřina Brožová vyrazila na dámskou jízdu: Dcera Kateřina (21) je celá maminka!

Nová posila Ordinace v růžové zahradě 2 Kateřina Brožová slaví 55. narozeniny. Velkou oslavu ale nechystá. Raději by vyrazila na hory v doprovodu své dcery Kateřiny (21).

Herečka v pořadu Život ve hvězdách prozradila, že velkou oslavu rozhodně nechystá. „Uvažovala jsem, že možná počkám ještě těch dalších 5 let na větší oslavu. Nevím, jestli je ještě co slavit, není to úplně nejhezčí číslo,“ říká s nadsázkou.

​Přibývající roky si ale nepřipouští. A ani nebilancuje. Nemá na to totiž čas. „Pořád jsem někde v letu, pořád pracuju, starám se o svoje blízké, rodinu, o naše zvířata. Jsem šťastná, že jsem v práci, protože svou práci miluju,“ říká s úsměvem nová hvězda Ordinace. Na obrazovky naší televize se herečka vrátila po letech. V minulosti jsme ji mohli pravidelně vídat v Pojišťovně štěstí.

Celý díl na Voyo

Jak to má s láskou?

Přestože Kateřina Brožová patří k našim nejpůvabnějším herečkám, nyní je single, ale ani kvůli tomu se její život nehroutí. „Zamilovaná nejsem, ale myslím, že žiju spokojený život, jsem šťastná a co se týká nějakého fatálního vzplanutí, zamilování nebo vztahu, tak to nechávám osudu.“

Dcera Kateřina

Životním parťákem je pro herečku její dcera Kateřina, která zdědila půvaby po mamince. Čemu se Kateřina (21) věnuje? „Studuje vysokou školu, je reprezentantkou v parkurovém skákání. Pořád na něčem pracuje, je velmi kreativní a mám z ní velkou radost,“ pyšní se její maminka.

Kateřina Brožová
Kateřina Brožová oslavila 55. narozeniny s dcerou na horách.  |  FOTO:  Instagram K. Brožové

​Přestože tvoří nerozlučnou dvojici a jsou velké kamarádky, bylo období, kdy se dospívající Kateřina nechtěla chlubit, že má známou maminku. „Moji profesi vnímá tak, že mi fandí, těší jí to, ale bylo období, kdy nechtěla prozrazovat, kdo je její máma, logicky. Já to naprosto chápu a respektovala jsem to,“ dodává oslavenkyně Kateřina Brožová.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady