Svůdná Kateřina Brožová v roli prodavačky hambáčů? Jsem nadšená, říká

Jak Kateřina Brožová sama říká, televizním i divadelním divákům je známá především z rolí elegantních dam nebo potvor. Do děje Ordinace v růžové zahradě 2 nastupuje v diametrálně odlišné roli...

Coby majitelka food trucku Iveta výrazně zasáhne do života Čestmíra Mázla (Petr Rychlý). Na první pohled křehká blondýnka si už v životě prošla mnoha nelehkými situacemi, které ji poznamenaly. „Tahle postava je dost zmítaná osudem, je zemitá, trošku jiná. Má s čím bojovat, pomáhá si skleničkou, ale je v ní obrovská síla, protože musí některé věci překonávat. Potkává se s novými lidmi, což je obohacující nejen pro ni, ale i pro ostatní,“ prozradila o roli Kateřina Brožová.

Změna a výzva

Mnozí by očekávali, že Kateřinu Brožovou uvidí v Ordinaci jako lékařku nebo elegantní ženu vysokého postavení. Opak je ale pravdou a herečka si novou postavu ve svém téměř neměnném hereckém repertoáru užívá. „Vždycky jsme toužila hrát doktorky, to se mi moc líbí. Ale jsem právě strašně vděčná za úplně opačnou postavu. Postavit mě do venkovního občerstvení s hambáči by asi každého nenapadlo a já jsem vděčná, že to tvůrce napadlo. Jsem nadšená,“ raduje se.

Příběh sympatické Ivety a dalších postav z Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každý čtvrtek na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady