Kateřina Brožová poprvé v Ordinaci! Jak si na ní Čestmír vybije zlost?

Ve čtvrtek 2. 2. 2023 čeká diváky Voyo další nový díl Ordinace plný emocí, lásky, napětí, humoru a oblíbených hrdinů. A poprvé také hvězdné přítomnosti Kateřiny Brožové, která ztvární roli Ivety.

Iveta rozhodně nečekala, že narazí rovnou na Čestmíra Mázla (Petr Rychlý), kterého předtím silně rozrušilo setkání s jednou pacientkou, a vybije si to právě na ní.

Iveta je žena činu

„Pravda, srazit se hned v první scéně s Čestmírem Mázlem, jedním z pilířů Ordinace, je těžký kalibr. Navíc je rozhozený a nevidí, neslyší. Iveta přirozeně zatím neví, co se děje, vždyť do kamenické nemocnice vkročila poprvé v životě,” představuje svůj vstup do seriálu Kateřina Brožová. A pokračuje: „Iveta se však nedá, je to žena činu. Osamělá, ale ne zhroucená, ačkoli zažila to, co zažila. Se životem se dokáže rvát, i když osud jí zrovna nejlepší karty nerozdal. Záhy pochopí, že Čestmír prožívá obrovskou bolest a rozhodne se mu všemi silami pomoct. Pomoc by však potřebovala i ona.”

FOTO:  TV Nova

Lékařka nebo nomádka?

Ordinace, Kamenice, nemocnice. Divák by očekával, že Kateřina bude hrát lékařku, jež zamotá hlavu nejednomu muži. Omyl! „Kulich, džíny, těžké boty. A foodtruck, který je zároveň bytem. Iveta rozhodně není panenka zvyklá na luxus. Jako herečka jsem za ni tak ráda! Jednak je protiúkolem k mému hereckému typu a rolím, které jsem dosud hrála, jednak jsem se díky ní dostala do Ordinace, naprostého seriálového fenoménu. Navíc má Iveta nejedno velké tajemství, které bude divákům i hrdinům postupně rozkrývat, neustále je překvapovat, dost možná i šokovat,” slibuje její představitelka. 

FOTO:  TV Nova

Zpátky do seriálu

Diváci Novy si Kateřinu Brožovou pamatují především z velmi populárního seriálu Pojišťovna štěstí a ze šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho se představila ve spoustě filmů a pohádek. Z dalších jejích televizní projektů jmenujme například seriál Život na zámku nebo film Znásilnění. Několik let byla v angažmá Divadla na Vinohradech, kde ztvárňovala výrazné role, například Hazel ve hře Smutek sluší Elektře nebo Gwendolinu v Jak je důležité míti Filipa. Pravidelně se objevuje v muzikálových produkcích na různých českých scénách a rovněž je producentkou letní verze legendárního muzikálu Noc na Karlštejně. 

Milostné trable a blížící se pomsta?

A co se v Ordinace stane tento týden dál? Čestmír Mázl (Petr Rychlý) jakž takž zvládá práci v nemocnici, horší to je s jeho rodinným životem. I další pokus o terapii končí nezdarem, z čeho jsou Alena (Michaela Badinková) a děti už zoufalé. Braňo (Vladislav Plevčík), bratr násilnického Rennera, se nechává zaměstnat v nemocnici jako pediatr. Je charismatický a sympatický, takže si snadno omotá kolem prstu všechny kolegy, včetně bratrovy oběti Radky (Anna Julie Slováčková). Ta však, zatímco on spřádá doma s matkou Lívií (Zdena Studenková) pomstu, začíná mít neblahé tušení… A proč Johanka (Sabina Rojková) nasedá do auta k bývalému muži (Lukáš Hejlík) své sestry Evy (Patricie Pagáčová)? 

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každý čtvrtek. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady