Martin Zounar a fotka, kterou si za rámeček nedá: V nadživotní velikosti mezi stádem ovcí!

Jarní sezona Ordinace v růžové zahradě 2 přináší kromě dramat a napětí i humor, kterého bude tento týden o něco víc než obvykle. Jeho hlavními aktéry jsou milenci a intrikáři Bobo (Martin Zounar) a Darina (Mahulena Bočanová). Co zase provedli?

PR a marketing třeba nepodceňovat. Každý, kdo zastává profesně významnou pozici, by měl dát aspoň jednou za čas o sobě veřejnosti vědět. Třeba když se mu něco výjimečného povede. Jenže Bobo Švarc na to jde obráceně. Pod svá PR křídla si ho bez ptaní bere jeho milenka a zároveň finanční ředitelka nemocnice Darina. Potřebuje si s ním totiž dělat to, co ona sama uzná za vhodné a co se jí zrovna hodí. 

Švarc v nadživotní velikosti

Chirurgie je sice vzhůru nohama, ale Švarc se místo péče o pacienty nechává fotit známým fotografem Tomášem Třeštíkem, který už podruhé v Ordinaci hraje sám sebe. To, že práci primáře, kterým se navíc stal intrikou, absolutně nezvládá, si odmítá připustit. A všechny, kteří se mu právem postaví, seřve on sám, nebo jeho milá Darina. Ta právě do auly nemocnice instaluje Švarcovu fotku v nadživotní velikosti. Podívejte se v ukázce. 

Ordinace
Ordinace  |  FOTO:  TV Nova

​„Švarc je nově primářem a musí nějak zakrýt, že výkon této pozice je absolutně nad jeho síly a schopnosti. A taky se bojí, že kolegové budou neustále propírat, že ho na primariát dostrkala Darina. Navíc ji bezmezně miluje. A tak si od ní nechá všechno líbit. I tuhle obří fotku. Když jsem ji během natáčení v ateliéru uviděl, musel jsem se smát. Tu si doma za rámeček rozhodně nedám! Nejen vzhledem k její XXL velikosti, ale i proto, co na ní kromě mě je. Stádo ovcí! Proč chirurg a přežvýkavci, to ví jen Darina,” směje se Martin Zounar

Darině sebevědomí nechybí, ale vkus ano

Mahulena Bočanová svého kolegu doplňuje: „Jak všichni vědí, Darina ráda vzbuzuje pocit, že je nejdůležitější osobou na zeměkouli. Baví ji vytvářet dusno. Miluje komandování druhých. Naštěstí je u toho vždycky vtipná, proto diváky tak baví. A proto ji tak ráda hraju. Nedostatek sebevědomí a vyřídilka jí nechybí, ovšem dobrý vkus v některých ohledech postrádá. Výsledkem toho je i fotka Boba se stádem ovcí. Ať ale Martin laskavě moc neprská, vždyť mu to na ní sluší!”

Ordinace
Ordinace  |  FOTO:  TV Nova

Akční Johanka má další průšvih

Kromě této komické peripetie pojme v novém dílu Ordinace chirurg Patrik (Patrik Děrgel) podezření, že zdravotní sestra Johanka (Sabina Rojková) je v práci opilá, protože strávila noc s kapelou v nonstopu. Johana pak musí druhý den potupně dokazovat, že je v práci střízlivá a na lékařském pokoji přespala, protože neměla kam jít. Vzápětí však exceluje v práci, což vzbudí nadšení hlavně u Běly (Zlata Adamovská). Lívia (Zdena Studenková) začíná naplno intrikovat a nutí syna Braňa, aby u svých nových kolegů Radky a Vojty (Anna Slováčková a Ivan Lupták) vyvolal falešný soucit. Podaří se mu to? 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady