Sabina Rojková o nové roli v Ordinaci: Která kolegyně ji přesvědčila nabídku přijmout?

Herečka Sabina Rojková, známá ze seriálů Co ste hasiči nebo Ulice, je novou posilou Ordinace v růžové zahradě 2. Zahraje si svéráznou sestřičku Johanu, se kterou má dokonce něco společného.

„Johana se rozhodne odstěhovat z Prahy do Kamenice a začít žít úplně nový život, což se jí ve výsledku povede. Najde si spoustu nepřátel, ale i přátel. A zažije velké věci,“ prozradila webu nova.cz Sabina Rojková.

Co Johanu čeká?

Diváky láká především na to, že s Johanou se u obrazovek nudit nebudou. „Bude se na co dívat, zažijeme spoustu dobrodružství, negativního i pozitivního,“ usmívá se.

Sabina je s průběhem natáčení spokojená a na place si rychla našla přátele. Mnoho ordinačních kolegů už totiž zná z divadla. „Líbí se mi to nemocniční prostředí, je to něco jiného, než jsem doteď dělala. A mám hezký scénář, hezkou dějovou linku,“ říká herečka.

Co bylo hlavním důvodem, proč přijala nabídku zahrát si v Ordinaci v růžové zahradě 2? „Rozhodující bylo, že tu budu mít větší dějovou linku s Patrikem Děrgelem. Jeho manželka Markétka je moje kamarádka z divadla a všichni se známe,“ překvapila.

Potvora?

Jak bude Johana na své okolí působit? „Mohlo by se zdát, že budu potvora. Častokrát budu potvora v očích některých lidí. Johana je hodně svérázná, takže to tak často může působit, ale je to moc hodná holka,“ dodává Sabina Rojková.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady