V jarní sezoně Ordinace nechybí drama: Za smrt Rennera přijde odplata!

Ve čtvrtek 19. ledna odstartovala na Voyo 20. série Ordinace v růžové zahradě 2. Kromě čtyř nových postav nabídne seriál nové románky, emotivní a vtipné momenty, ale i pořádné drama.

Kreativní producentka seriálu poodhalila, co můžeme od nových dílů čekat. „Ordinace i tentokrát nabídne dějové linky, které se od sebe navzájem jasně liší žánrově. Bude to thriller, jenž se týká manželů Kratochvílových a rodiny Hanáků, rodinné drama Mázlových, v němž stále figuruje medik Ondra a nově do něj zasáhne osudem zkoušená Iveta, bláznivá komedie kolem Švarce a Dariny, kteří i nadále tvoří pár, a komedie romantická, kde hlavní role hrají Patrik Mára a temperamentní zdravotní sestra Johanka,” prozradila Simona Matásková.

Čestmír, Alena a Ondra

Co se odehraje v životech hlavních postav? Například Čestmír Mázl (Petr Rychlý) se touží vrátit k běžnému životu, ale jeho žena Alena (Michaela Badinková) utíká zpět do náruče milence, medika Ondry (Jiří Böhm). Čestmír následně potká Ivetu v podání nově nastupující Kateřiny Brožové, která do jeho uzdravování i života výrazně zasáhne.

​​Nový primář Bobo

Kamenická nemocnice bude mít nového primáře. Tím se po intrice finanční ředitelky Dariny (Mahulena Bočanová) stane Bohdan Švarc (Martin Zounar). Primariát nechvalně proslulého lékaře pochopitelně vzbudí povyk a nesouhlas. Aby toho nebylo málo, do chaotické situace přivážejí do kamenické nemocnice samotného prezidenta České republiky! 

FOTO:  TV Nova

Patrik, Bibi a Johana

Patrikovi (Patrik Děrgel) se stýská po manželce Bibi (Marika Šoposká), která se za ním vzhledem k pracovním povinnostem v zahraničí pořád nemůže vrátit.  Do kamenické nemocnice nastoupí nová zdravotní sestra, zábavná a svéhlavá Johana (Sabina Rojková), která zamíchá kartami. Její první setkání s Patrikem se ale neponese v přátelském duchu...

FOTO:  TV Nova

Hanákovi, Kratochvílovi a odplata za smrt Rennera

Těžší chvíle čekají Hanákovy (Jana Holcová a Radim Fiala) a Kratochvílovy (Anna Julie Slováčková a Ivan Lupták). Do jejich života zasáhne matka mrtvého násilníka Michala Rennera Lívia v podání Zdeny Studenkové. S ní do Kamenice přijíždí syn Braňo (Vladislav Plevčík), aby zesnulého syna a bratra pomstili. Půjde o život!

FOTO:  TV Nova

Galerie

Nový díl Ordinace sledujte už nyní na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady