Dana Morávková zažije v Ordinaci svoje poprvé: Tohle jsem ještě nikdy nehrála!

Nová sezona Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 19. ledna a herečka Dana Morávková prozradila, že se fanoušci její seriálové postavy mají na co těšit.

Doktorku Zdenu Suchou čeká vtipná dějová linka, která byla pro herečku velkým překvapením. „Diváci a divačky uvidí Zdenu v situaci, ve které ji nikdy neviděli a asi by si to ani neuměli představit. Dojde k tomu omylem a já jako herečka jsem se zaradovala, protože jsem to ještě nikdy nehrála,“ řekla Dana Morávková.

Manžel by mi neporadil

O jaké situace půjde pochopitelně prozradit nemohla, ale přesto ještě něco málo odtajnila. „Jsou to takové situace, že jsem se musela dokonce radit s mladými kolegy, protože manžel už by mi neporadil,“ směje se.

FOTO:  TV Nova

Na place se v následujících týdnech či měsících bude kromě Jana Čenského setkávat i s představitelem doktora Boba Švarce. „Je do toho zapletený Martin Zounar a mí mladí kolegové a kolegyně, kteří by mohli být moje děti,“ dodává Morávková.

​Kromě natáčení další sezony seriálu se herečka nenudí ani v divadle. Nově zkouší s kolegy a osvědčenými parťáky Janem Řezníčkem a Karlem Zimou hru Bavič, kterou uvede její domovské Divadlo Bez zábradlí.

Nová sezona Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 19. ledna na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady