Nové tváře Ordinace: Do jarní sezony nastoupí hvězdy S tebou mě baví svět a Pojišťovny štěstí

Už 19. ledna 2023 startuje jarní sezona Ordinace v růžové zahradě 2. Do kamenické nemocnice přichází hned několik nových postav, které zamíchají dějem. Některé pozitivně, jiné negativně, jak už to tak bývá i v reálném životě. Kdo doplní seriálovou partu?

Kromě stálic, kterými jsou Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Petr Rychlý, Michaela Badinková, Martin Zounar a další bude v Kamenici znovu ordinovat i Marika Šoposká v roli oblíbené doktorky Bibi. Čerstvý vánek do děje vnesou nové postavy. Jednou z nich je například zdravotní sestřička Johana, sestra Evy Kalinové (Patricie Pagáčová). Johanu v Ordinaci ztvární mladá talentovaná herečka Sabina Rojková, známá například ze seriálu Ulice.

Sabina Rojková alias rebelka Johana

„Johanka je rebelka. Má vždycky svou hlavu a na všechno názor, který dost často neodpovídá tomu, co si myslí většina. S tím souvisí i její problém s autoritami, s nímž v nemocnici zákonitě narazí,“ prozradila o své roli Sabina Rojková. Její postava Johanky sice ctí zásady a pravidla, ale zdá se, že v jednom případě udělá výjimku. „Ano, jejím vyvoleným se stane zadaný muž,“ odtajnila.

FOTO:  TV Nova

Zdena Studenková alias vznětlivá Lívia

Novou posilou je i kráska z legendární komedie Marie Poledňákové S tebou mě baví svět. Slovenská herečka Zdena Studenková si natáčení v Česku a novou výzvu užívá.

„Do Kamenice přijíždím jako Lívia. Je to žena silná a sebevědomá, přesto v současné chvíli s ohledem na to, co se jí přihodilo, zlomená. Doprovází ji její mladší syn - lékař, který je poslední osobou, která jí v životě zůstala. Vzhledem k prožitému traumatu je Lívia psychicky nestabilní, vznětlivá a neustále podrážděná, herecky se tedy jedná o vděčnou postavu,“ říká Zdena Studénková. Syna kterého zmiňuje bude hrát další posila ordinačního týmu, neokoukaný mladý herec Vladislav Plevčík.

Vladislav Plevčík jako záporák Braňo

„Braňo je někdo, kdo dokáže klamat tělem. Navenek milý a ochotný, uvnitř má však ukryté i temnější vlastnosti. Ty jej občas ovládnou natolik, že je schopen udělat něco, co není zcela v souladu s lékařskou etikou ani zákonem. Divák ovšem postupem času pochopí, že Braňo za toto své chování tak docela nemůže, že je důsledkem manipulativní výchovy a nezdravého rodinného nastavení, které přetrvává do jeho dospělosti,” prozradil o své spíše záporné roli Vladislav.

FOTO:  TV Nova

Kateřina Brožová alias podivínka Iveta

Posledním novým členem  v jarní sezoně Ordinace je oblíbená česká herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová v roli Ivety.

„Iveta je zralá a zkušená žena, která před lety prožila veliké trauma. Díky tomu, že to zvládla, je teď nesmírně silná a jen tak se s něčím nepáře. Musí žít dál a žije zcela po svém. A sama. Je to trochu podivínka, ale věřím, že bude divákům sympatická, protože je přímá a zemitá,“ popsala seriálovou postavu Kateřina Brožová. Iveta své problémy řeší po svém, pomáhají jí terapie a někdy bohužel i alkohol. Bydlí ve foodtrucku a přes všechny rány osudu se snaží pomáhat lidem kolem sebe. Takový charakter a příběh si Kateřina Brožová po herecké stránce pochvaluje. „Iveta je pro mě skvělou příležitostí, podobnou postavu jsem dosud nehrála,” dodává.

FOTO:  TV Nova

Nová sezona Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 19. ledna na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady