• Pořady
  • Na lovu
  • Chcete být lovcem v pořadu Na lovu? Nova hledá posily!

Chcete být lovcem v pořadu Na lovu? Nova hledá posily!

Úspěšná soutěž Na lovu chystá další novinky! Lovci by totiž rádi rozšířili své řady. A tak hledají lidi, kteří by se nebáli poměřit své vědomosti s odvážnými soutěžícími. 

K pětičlenné lovecké bandě by se brzy mohl připojit někdo další. Přihlásit se můžete třeba i vy!

Za zkoušku nic nedáte

Lovci se netají tím, že spolu tráví čas i mimo natáčení. „Já bych hlavně doufala, že mezi nás dobře zapadne. Že bude sdílet naši vášeň pro kvízy ráno, v poledne i večer," říká Viktorie Mertová, která se jako nová posila Belladonna přidala k lovcům na podzim loňského roku. A jak sama říká, za zkoušku nic nedáte. „Já myslím, že je dobré si v životě vyzkoušet co nejvíce věcí a nemá smysl se bát a mít zbytečně nízké sebevědomí," dodává.

Nebojte se, nekoušeme

Na nového lovce se těší i ten doposud nejobávanější. Tedy doktor Vševěd. „Chce to někoho, kdo má obrovský přehled a kdo je trošku schopen se nám vyrovnat, aby úroveň lovců nebyla různorodá," doufá lovec. Své mozky a paměť pravidelně společně trénují na hospodských kvízech a nový lovec by rozhodně nepřišel ani o tuhle společnou zábavu. „Nebojte se, nekoušeme," dodává se smíchem Jiří Martínek.

Možná že právě vy máte bystrý mozek a skvělou paměť. Pokud tomu tak je, stačí jedna jediná věc. A to nebát se přihlásit na našich stránkách.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady