• Pořady
  • Superlov
  • Tady vědomosti doktora Vševěda nestačí! Co je lovcovou největší slabinou?

Tady vědomosti doktora Vševěda nestačí! Co je lovcovou největší slabinou?

Jak už jeho jméno napovídá, doktora Vševěda je těžké na něčem nachytat. Přece jen je tu ale pár okruhů, které nemá tak úplně pod palcem. I když Superlov tenhle problém částečně řeší, protože tam, kde Vševědovi znalosti pokulhávají, může nastoupit jiný z lovců, stejně Jiří Martínek přiznává, že klasické Na lovu je jeho srdci o něco bližší.

Doktor Vševěd se „super verzí" klasického Na lovu sžil bez problému. „My jsme fajn parta. Jako tým fungujeme, takže ta týmová spolupráce nám nedělá žádné problémy," říká lovec s tím, že mu přece jen více sedí formát klasického Na lovu, protože je tak trošku sólista. „Tenhle formát není špatný, ale jsou kolegové, kterým to vyhovuje ještě podstatně víc než Na lovu. Já jsem tak mezi. Já si jedu raději sám za sebe. Jsem na to léta zvyklý fungovat sám za sebe pod svým jménem," vysvětluje Martínek.

Slabiny doktora Vševěda

V některých vědomostních oblastech ho ale kolegové zachraňují. „Nezvládám technické věci, tam jsem slabý. Medicína a biologie, to taky není úplně ono. Vaření taky není moje silná stránka. Na to tam máme jinou specialistku. Belladonna zvládá vařit úplně všechno," říká lovec.

Celebrity ho nerozhodí

Co by ale většina lidí od akademika nečekala, je jeho přehled ohledně šoubyznysu. „Já si každý den čtu papírové noviny. Kupuju si noviny do tramvaje a přečtu je celé. Takže se dostanu i k té stránce bulvár, rozhovor s celebritou a všimnu si toho," dodává lovec. 

Další díl Superlovu sledujte 11. března od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady